Dołącz do

wyzwania #getcolorblastd!

#getcolorblasted i wypróbuj nasze nowe tonujące odżywki #colorblaster w 8 instagramowych odcieniach. Opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, oznaczając je #getcolorblasted i #SimplySmarter, aby wygrać możliwość wyjazdu na plan zdjęciowy sesji Indola na sezon jesień/zima!

#getcolorblasted i wygraj …

img_contest

… podróż na plan zdjęciowy Indola #streetstylecollection na sezon jesień/zima!

Czy już znalazłaś swój idealny odcień #colorblasted? Super, teraz czas na kolejne etapy, dzięki którym dołączysz do wyzwania #getcolorblasted* i będziesz mieć szansę na pokazanie swojej stylizacji w naszych mediach społecznościowych!

Każdy, nie tylko fryzjerzy, mogą wziąć udział w wyzwaniu #getcolorblasted. Wystarczy opublikować zdjęcie na Instagramie, na którym widać koloryzację stworzoną przy użyciu Indola #colorblaster i oznaczyć je #getcolorblasted i #SimplySmarter.

Zakwalifikowane zgłoszenia będą weryfikowane przez nasze dwuosobowe jury, które wybierze laureata, biorąc pod uwagę kreatywność oraz umiejętności. Dwóch laureatów, fryzjer oraz klient końcowy polecą na plan zdjęciowy naszej następnej sesji zdjęciowej#streetstylecollection na sezon jesień/zima i zza kulis zobaczą, jak wygląda proces tworzenia naszych zdjęć!

 

* Postanowienia ogólne II Polityka prywatności

Dołącz i wygraj!

img_step01

#1 Zgłoszenie zdjęcia

Opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie z następującymi hastagami: #getcolorblasted i #SimplySmarter


img_step02

#2 Głosowanie

Nasze profesjonalne jury w skład, którego wchodzą Aliona & Denis oceni wszystkie zgłoszenia.


img_step03

#3 Laureaci

Dwa pierwsze miejsca - fryzjer oraz klient ostateczny otrzymają możliwość wyjazdu na plan zdjęciowy kolejnej sesji zdjęciowej Indola #streetstylecollection na sezon jesień zima!


Poznaj Jury!

  • Colorblaster01_Thumbnail01
  • Colorblaster07_Thumbnail01
  • Colorblaster03_Thumbnail01
ColorblasterOverview

Nowośc #colorblaster

Nowość Indola #colorblaster to pielęgnacyjne, zmywalne, tonujące odżywki zapewniające 3 rodzaje transformacji:  

1 - Pastelowe lub intensywne tonowanie

2 - Natychmiastowe odświeżenie koloru

3 - Natychmiastową neutralizację

#colorblaster pozwoli Ci wyrazić siebie dzięki łatwym w użyciu odżywkom do włosów. Dlatego więc nie zwlekaj ani chwili dłużej i wybierz swój ulubiony odcień: Clarendon(niebieski), Juno (neutralizator), Mayfair (czerwony), Willow (różowy), Valencia (miętowo-zielony), Lark (srebrny), Crema (złoty blond) lub Sierra (czekoladowy brąz). 

Czy chcesz kupić ten produkt? Skontaktuj się teraz
Udostępnij

Stwórz stylizację

img_howto01

Krok 1:

Sprawdź głębię koloru włosów: im są jaśniejsze tym uzyskasz lepszy efekt po zastosowaniu pastelowych odcieni #colorblaster. Następnie umyj włosy jak zwykle.


img_howto02

Krok 2:

Wybierz i nałóż jeden z 8 odcieni na mokre włosy. Pozostaw #colorblaster na włosach przez 2-10 minut. Nie bój się wyrazić swojej osobowości kolorem!


img_howto03

Krok 3:

Spłucz włosy jak zwykle (nie trzeba ich myć). Kolor po każdej aplikacji utrzymuje się na włosach do 10 myć w zależności od kondycji włosów oraz koloru bazowego.