Wiosenne Stylizacje

To czas, kiedy można wyjść i zabłysnąć. Modern Metal przenosi nas w przyszłość dzięki graficznemu bobowi z metalicznym pobłyskiem. Ten militarny trend unisex pojawia się na ulicy w formie Military Edge. Krótkie strzyżenie zestawiono z ubraniem w kolorze khaki, dzięki czemu uzyskaliśmy kamuflującą stylizację przyciągającą wzork. #SimplySmarter

spring_militaryedge_female_key_L

Military Edge

- Spersonalizowana stylizacja

Ta inspirowana męskim strzyżeniem stylizacja unisex, odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, została odświeżona dzięki miękkim, okalającym twarz krawędziom i kobiecemu brązowi. Zachowaj precyzyjne cięcie i postaw na wygładzone i matowe wykończenie.


Stwórz stylizację
spring_militaryedge_female_key_M
spring_militaryedge_female_key_S
spring_militaryedge_female_var_L
spring_militaryedge_female_var_S

Military Edge

- Niezobowiązujące wykończenie

Krótkie strzyżenie pozwala na wielokrotną stylizację. Inspiracja męskim cięciem zapewnia wiele wariacji stylizacji - wystarczy potargać włosy, aby uzyskać wrażenie swobodnej fryzury.


Stwórz stylizację
spring_militaryedge_female_var_M
spring_militaryedge_male_key_L

Military Edge

- Spersonalizowana stylizacja

Krótkie włosy mogą być uniwersalne dzięki inspiracji męskim strzyżeniem, które stawia na ostre krawędzie i wyrazistą formę. Skoncentruj się na dopasowanym do potrzeb klienta cięciu oraz na wygładzonym, matowym wykończeniu.


Stwórz stylizację
spring_militaryedge_male_key_M
spring_militaryedge_male_key_S
spring_militaryedge_male_var_L
spring_militaryedge_male_var_S

Military Edge

- Wyrazista tekstura

Krótkie strzyżenie pozwala na wielokrotną stylizację. Inspiracja męskim cięciem zapewnia wiele możliwości stylizacji - wystarczy potargać włosy, aby uzyskać wrażenie swobodnej fryzury.


Stwórz stylizację
spring_militaryedge_male_var_M
spring_modernmetal_key_L

Modern Metal

- Intensywny połysk

Odmień myślenie o blondzie dzięki graficznemu bobowi z metalicznym poblaskiem. Uzyskaj przylegające do głowy, wygładzone wykończenie fryzury o intensywnym, jedwabistym połysku.


Stwórz stylizację
spring_modernmetal_key_M
spring_modernmetal_key_S
spring_modernmetal_var_L
spring_modernmetal_var_S

Modern Metal

- Boczny przedziałek o wyraźnej teksturze

Postaw na maksymalną objętośc i podkreślenie partii włosów z przodu oraz przedziałek o wyrazistej teksturze. Fryzura idealna na co dzień!


Stwórz stylizację
spring_modernmetal_var_M