Street Style Collection 2017

Inspired by authentic, real hair.

Find out about a totally wearable collection inspired by authentic, real hair. Street style now has just as much influence as the classic runway shows.

teaser_lb_actice80

Active 80's

Oversize’owa odzież sportowa nawiązująca do lat 80. – to kwintesencja tego trendu, który czerpie inspiracje z nowej generacji mody sportowej. Ten sam sportowych charakter udało się zachować w unowocześnionej wersji fryzury nawiązującej do lat 80. – łączy ona w sobie prostotę stylizacji z nowoczesną techniką strzyżenia, które sprawiają, że cała stylizacja nabiera zupełnie nowego i świeżego charakteru.


Stwórz stylizację
teaser_lb_rawbohemia1

Raw Bohemia

Delikatne połączenie kwiatowych wzorów z efektem niedbałej stylizacji oraz wyrazistym makijażem tworzy słodki, ale wyjątkowo nowoczesny, miejski efekt. Dodanie koloru do kwiatowych wzorów na delikatnej sukience pozwoliło uzyskać efekt nawiązujący do stylu Coachella.


Stwórz stylizację
teaser_lb_newgender

New Gender

Nie ma już wyłącznie damskich i męskich rzeczy - granice zacierają się.


Stwórz stylizację
teaser_lb_modernmuse

Modern Muse

Inspiracja zaczerpnięta z Renesansu jest bardzo uwidoczniona poprzez bogate, długie i kwieciste suknie.


Stwórz stylizację
teaser_lb_darksensuality

Dark Sensuality

Wpływ mistycznych elementów wyraża się poprzez wykorzystanie w stylizacji długich fasonów oraz luksusowych aksamitów oraz jedwabiu.


Stwórz stylizację
hairdresser_big_mobile_niki

Niki

Indola Kolorystka

Odważny entuzjazm Niki w sferze koloryzacji pozwolił jej zdobyć tysiące sympatyków śledzących ją online, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Coraz silniejsza pozycja Niki przełożyła się na rozwój zespołu, który - jak sama mówi - motywuje ją do jeszcze cięższej pracy, przekraczania nowych granic oraz tworzenia niesamowitych stylizacji.


hairdresser_big_mobile_mustafa

Mustafa

Indola Stylista

Dorastał w salonie swojej matki, dlatego wybór kariery stylisty przez Mustafę nie był dla nikogo specjalnym zaskoczeniem. Jego zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji pozwoliło mu zdobyć tytuł Fryzjera Roku w Niemczech przez trzy lata z rzędu. Obecnie jako młoda i wschodząca gwiazda sesyjnych stylizacji z Nowego Jorku pracuje przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych na całym świecie. Dzięki inspiracjom modą uliczną i modowym trendom tworzy wyjątkowe stylizacja dla nowoczesnych i świadomych klientów.


blogger_mobile_zina

Zina

Indola Blogger

“Mam dobrego nosa do trendów – czasem po prostu wyczuwam, że nadchodzą.”