Skip to Content

Wartość Marki

W Indola jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy profesjonalną marką fryzjerską inspirowaną prawdziwym życiem i prawdziwymi ludźmi. Skupiamy się na wszystkich istotnych rzeczach, których potrzebujesz jako fryzjer, niczym więcej – dostarczając wspaniałą wydajność w kompaktowym i intuicyjnym asortymencie, który umożliwia wykonanie większej liczby usług przy użyciu mniejszej ilości produktów.

Wykorzystujemy nasze know-how i kreatywność, aby zawsze inspirować Cię stylizacjami jutra street style, stworzonym przez naszych ekspertów od koloryzacji. Prawdziwy, autentyczny, komercyjny, nadający się do noszenia – nasze DNA stret style'u spodoba się wszystkim klientom Twojego salonu, od 17 do 70 lat! Nasza kolekcja Street Style jest prezentowana dwa razy w roku i uzupełniana o zestaw filmów edukacyjnych i szkoleń, które nie tylko wprowadzą Cię w nasze nowe usługi, ale również sprawią, że będziesz zaznajomiony ze wszystkimi najnowszymi trendami. 

Przekształcamy wiedzę w umiejętności, naszych partnerów w mistrzów koloru. Towarzyszymy Ci offline i online z holistyczną ofertą szkoleniową, aby pomóc Ci się rozwijać. Dostosowujemy edukację do Twoich potrzeb, dzieląc ją na szkolenia fundamentalne, kreatywne i inspirujące. Naszym celem jest bycie Twoim partnerem, rozwiązaniem dla wyzwań i źródłem inspiracji. Wierzymy, że edukacja stanowi fundament sukcesu – a my jesteśmy u Twojego boku 24/7!

Jesteśmy po Twojej stronie, aby rozwijać Twój biznes. Koloryzacja jest podstawą Twoich przychodów, dlatego stworzyliśmy usługi kolorystyczne przynoszące pieniądze oraz najwyższej jakości materiały, które poszerzą grono Twoich klientów i wypromują Twój biznes. Oferujemy karty lojalnościowe i modne upominki dodawane do zakupów, aby zatrzymać Twoich najcenniejszych klientów; współpracujemy ze znanymi markami kosmetycznymi i projektujemy narzędzia salonowe w limitowanych edycjach, aby pomóc Ci wyróżnić się z tłumu!

You need to accept cookies to play this video