img_header_subpage_green_desktop

Dowiedz się, jak dodać ZIELEŃ do swojego salonu! Oczyść z chemikaliów i podnieś poziom tlenu za pomocą naturalnych rozwiązań.

Czy wiesz, że?

img_facts_green01_1x

Fakt #1

Tlen jest niezbędny do życia ludzi i zwierząt na naszej planecie. Niestety poziom tlenu powoli spada na całym świecie z powodu spalania paliw kopalnych i wynikającej z tego emisji dwutlenku węgla. Oznacza to, że zasoby tlenu na Ziemi muszą być stale uzupełniane, co jest zadaniem roślin.*


Sprytne Wskazówki

img_tipp_green01_1x

Zielone oznacza RUSZAJ!

Uczyń swój salon oazą, dodając rośliny doniczkowe, gdzie tylko możesz. Nie tylko zwiększają poziom tlenu, ale tkże oczyszczają powietrze z substancji chemicznych – czyż natura nie jest niesamowita?


img_tipp_green02_1x

Nie masz smykałki ogrodniczej? To nie problem!

Istnieje wiele roślin, które nie wymagają specjalnej pielęgnacji i mają szereg zalet np. aloes. Możesz wyciąć jeden z soczystych liści i wycisnąć czysty żel, aby ukoić skórę albo dodać do wody do picia, jako zastrzyk witaminy E.


img_tipp_green03_1x

Postaw roślinkę na szafce nocnej

Gerbera wyróżnia się zdolnością do wytwarzania w nocy wysokiego poziomu tlenu, przy jednoczesnym usuwaniu szkodliwych substancji chemicznych, takich jak benzen i trichloroetylen. Jest niezwykle korzystna dla osób cierpiących na bezdech senny i zaburzenia oddychania. **


Nasze źródła

* https://globalhealing.com/natural-health/11-facts-about-oxygen-youprobably-

didnt-know/#references**http://www.doctoroz.com/blog/mao-shing-ni-lac-dom-phd/4-plants-cleanyour-

air-quality