#indolaselected

„Poznaj nasz zespół #indolaselected! który spędził rok 2021 w świecie INDOLA, jednocześnie prezentując najnowsze #hairtrends w mediach społecznościowych. Oszałamiający blond, kolorowe pastele i przydatne #SmartTips to tylko kilka rzeczy, na które warto czekać. Upewnij się, że obserwujesz konta @shefeldenis, @hairbylynndy i @sita_zoroa na Instagramie, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o zespole i aktualizacje ed(you)cation. Zobaczysz również treści publikowane wyłącznie na Instagramie przez @indola i @indola_polska

Ostatni event

maja 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy – Maj 2021

Nasz zespół #indolaselected spotkał się zarówno w Hamburgu jak i w Moskwie, dostarczając w czasie rzeczywistym autentycznych inspiracji. Tym razem wykorzystaliśmy #colorblaster i naszą NOWOŚĆ Indola gama do Pielęgnacji i Stylizacji do tworzenia i udostępniania unikalnych treści – demonstrując najnowsze techniki i oszałamiające rezultaty, które można osiągnąć używając produktów Indola. Lato oznacza kolory, a my chcemy wykorzystać cały potencjał #colorblaster, aby odpowiedzieć na pragnienie naszych klientów o kolorowym i kreatywnym wyglądzie. Uzupełnieniem były oszałamiające stylizacje z wykorzystaniem nowej gamy produktów Indola do Pielęgnacji i Stylizacji. Przydzieliliśmy Sicie rolę „Kreatywnego Eksperta Koloryzacji" wokół której skupiało się to wydarzenie!

lutego 2021

Main Newsflash Image

Maraton Blonde – Luty 2021

#indolaselected powraca ze swoim zespołem influencerów dostarczającym w czasie rzeczywistym autentycznych inspiracji! Tegoroczny program rozpoczęliśmy cyfrowym wydarzeniem online, aby zebrać się razem i stworzyć treści nawet w czasach Covid. Dzięki Maratonie Blonde zareagowaliśmy na pojawiające się trendy i techniki kolorystyczne dla blond włosów. Przydzieliliśmy Denisowi rolę „Blond Eksperta”, która była głównym tematem tego wydarzenia. Nie przegap tego! Zobacz nasze treści w mediach społecznościowych z tego wydarzenia! Rozpoczęliśmy również kampanię UGC treści stworzonych bezpośrednio przez członków naszego zespołu, aby zachęcić Was – naszą społeczność do stworzenia swojej blond stylizacji i zostania #BlondeExpert.

lutego 2020

Main Newsflash Image

Ostatni event

Jedno słowo, które opisuje to wydarzenie to ZABAWA. Wybrane aktywności przygotowane dla międzynarodowego zespołu influencerów to: sesje jeden na jeden z amabasadorami marki Andy'iem Smith'em i Irene, specjana wycieczka po dziale Badań & Rozwoju, a wizienką na torcie była własna interpretacja stylizacji z naszej niesamowitej Street Style Collection na Wiosnę i Lato, które sfotografowaliśmy w Drilling w Hamburgu. Lynnda i Sita stworzyły własną interpretacje Stand Out Camo używając naszej przebojowej techniki "colourblocking", a Denis pokazał swoje umiejętności mieszania kolorów tworząc niezwykle przenikającą się stylizację Cut That Out.

Archive

  • 2021
    • maj
    • luty
  • 2020
    • luty

Nowi influencerzy

Selected_Denis

Denis

Utalentowany kolorysta, właściciel salonu oraz lokalny ambasador Indola i ed(you)cator z Moskwy. Rosjanin Denis Shefel jest częścią zepsołu #indolaselected drugi rok z rzędu i zapewnia nam niesamowite rezultaty koloryzacji, którymi z dumą dzielimy się na naszym Instagramie.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe jest pochodzącą z Northampton, Wielka Brytania, wielokrotnie nagradzaną stylistką, pracującą na planie sesji zdjęciowych i posiadającą tytuł British Master Barbe. Znana w branży ze swojego pozytywnego nastawienia, pracowitości i determinacji, Lynndy stała się wschodzacą gwiazdą w branży, rozwijając jednocześnie pasje do edukacji oraz dzielenia się wiedzą.


Selected_Sita

Sita

Z 20 letnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej, Irene pracowała przy wielu różnych projektach: kinowych, telewizyjnych, tworzenia edytoriali po pokazy mody i szkolenia. Ponadto jest doświadczoną kolorystką, co udowadnia na Instagramie gdzie pokazuje swoje prace i eksperymenty.