#indolaselected

Poznaj nasz zespół #indolaselected! który spędził rok 2021 w świecie INDOLA, jednocześnie prezentując najnowsze #hairtrends w mediach społecznościowych. Oszałamiający blond, kolorowe pastele i przydatne #SmartTips to tylko kilka rzeczy, na które warto czekać. Upewnij się, że obserwujesz konta @shefeldenis, @abigail_jarrold, @sita_zoroa i @urbanstudio_kumurov na Instagramie, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o zespole i aktualizacje ed(you)cation. Zobaczysz również treści publikowane wyłącznie na Instagramie przez @indola i @indola_polska

Ostatni event

stycznia 2022

Main Newsflash Image

Blond Maraton – styczeń 2022

#indolaselected powraca ze swoim składem influencerów, dostarczając autentycznych i prawdziwych inspiracji, które pokochają Twoi klienci. Rozpoczęliśmy ten rok z dwiema nowymi osobami, Abbey i Mile. Współpraca z naszym ekspertem od blondów Denisem i kreatywną kolorystką Sitą (w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji i Rosji), zaowocowała stworzeniem blond must-have tego lata. Wydarzenie skupiło się na naszej NOWEJ kompleksowej gamie do koloryzacji i pielęgnacji Blonde Expert, która zapewni, że staniesz się #AbsoluteBlondeExpert. Denis, Abbey, Mile i Sita osiągnęli fantastyczne rezultaty stosując produkty z tej gamy na włosach swoich modelek - a my nie możemy się doczekać chwili, gdy wypróbujecie je na swoich klientkach i podzielicie się z nami osiągniętymi rezultatami w mediach społecznościowych!

września 2021

Main Newsflash Image

Usługi Komercyjne - September 2021 

Nasz skład influencerów #indolaselected zebrał się we wrześniu, tym razem z różnych miejsc w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji, aby przedstawić nam najbardziej nasycone i kreatywne jesienne stylizacje, które pokochają Twoi klienci. Podczas tego wydarzenia skupiono się na pokazaniu szybkich i komercyjnych stylizacji do salonów fryzjerskich, a nie ma nic lepszego niż nasza Pianka Color Style Mousse Indola, która pozwala natychmiastowo zmienić zarówno kolor, jak i stylizacje. Aby podkreślić klimat jesieni, zespół użył naszej gamy Permanent Caring Color, aby stworzyć ekscytujące i kreatywne koloryzacje włosów, które będą dla Ciebie inspiracją. Lynndy, Denis i Sita osiągnęli fantastyczne rezultaty używając Pianek CSM i gamy PCC Indola. Nie możemy się doczekać, aż wypróbujesz je na swoich klientkach i podzielisz się z nami efektami w social mediach.

maja 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy – Maj 2021

Nasz zespół #indolaselected spotkał się zarówno w Hamburgu jak i w Moskwie, dostarczając w czasie rzeczywistym autentycznych inspiracji. Tym razem wykorzystaliśmy #colorblaster i naszą NOWOŚĆ Indola gama do Pielęgnacji i Stylizacji do tworzenia i udostępniania unikalnych treści – demonstrując najnowsze techniki i oszałamiające rezultaty, które można osiągnąć używając produktów Indola. Lato oznacza kolory, a my chcemy wykorzystać cały potencjał #colorblaster, aby odpowiedzieć na pragnienie naszych klientów o kolorowym i kreatywnym wyglądzie. Uzupełnieniem były oszałamiające stylizacje z wykorzystaniem nowej gamy produktów Indola do Pielęgnacji i Stylizacji. Przydzieliliśmy Sicie rolę „Kreatywnego Eksperta Koloryzacji" wokół której skupiało się to wydarzenie!

lutego 2021

Main Newsflash Image

Maraton Blonde – Luty 2021

#indolaselected powraca ze swoim zespołem influencerów dostarczającym w czasie rzeczywistym autentycznych inspiracji! Tegoroczny program rozpoczęliśmy cyfrowym wydarzeniem online, aby zebrać się razem i stworzyć treści nawet w czasach Covid. Dzięki Maratonie Blonde zareagowaliśmy na pojawiające się trendy i techniki kolorystyczne dla blond włosów. Przydzieliliśmy Denisowi rolę „Blond Eksperta”, która była głównym tematem tego wydarzenia. Nie przegap tego! Zobacz nasze treści w mediach społecznościowych z tego wydarzenia! Rozpoczęliśmy również kampanię UGC treści stworzonych bezpośrednio przez członków naszego zespołu, aby zachęcić Was – naszą społeczność do stworzenia swojej blond stylizacji i zostania #BlondeExpert.

Archiwum

  • 2022
    • styczeń
  • 2021
    • wrzesień
    • maj
    • luty

Nowi influencerzy

Selected_Denis

Denis

Utalentowany kolorysta, właściciel salonu oraz lokalny ambasador Indola i ed(you)cator z Moskwy. Rosjanin Denis Shefel jest częścią zepsołu #indolaselected drugi rok z rzędu i zapewnia nam niesamowite rezultaty koloryzacji, którymi z dumą dzielimy się na naszym Instagramie.


New_Influencers_Abigail

Abbey

Abbey Jarrold jest profesjonalną fryzjerką z Surrey w Wielkiej Brytanii. Jej kariera rozpoczęła się w salonie w Guildford, skąd Abbey przeniosła się do Chelsea, gdzie ukończyła naukę i odbyła praktyki. Jarrold podróżowała po całym świecie z marką Indola, asystując Globalnemu Ambasadorowi Andy'emu Smithowi przy wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody i globalnych kampaniach. Obecnie Abbey jest Ambasadorką Indola w Wielkiej Brytanii i niedawno została członkinią #indolaselected. Właśnie ukończyła projektowanie własnego salonu, gdzie pracuje na zasadzie freelancerki.


Selected_Sita

Sita

Z 20 letnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej, Irene pracowała przy wielu różnych projektach: kinowych, telewizyjnych, tworzenia edytoriali po pokazy mody i szkolenia. Ponadto jest doświadczoną kolorystką, co udowadnia na Instagramie gdzie pokazuje swoje prace i eksperymenty.


New_Influencer

Mile

Mile działa w branży fryzjerskiej od 17 lat. Swoje umiejętności zaczął rozwijać w Londynie, a następnie podróżował po całym świecie, zdobywając po drodze doświadczenie jako międzynarodowy fryzjer. Obecnie, po 10 latach posiadania własnego salonu, stopniowo przeniósł swoją pasję na edukację. Mile jest regionalnym ambasadorem Indola i częścią zespołu EECA. Ta pozycja pozwala mu dzielić się swoją wiedzą, uczestnicząc w wielu pokazach, seminariach i sesjach zdjęciowych.