#indolaselected

Kolejna generacja zespołu #indolaselected jest tutaj! Spędzą z nami 2020 rok i zanurza się w świat INDOLA oraz oddadzą się wszystkiemu co związane z modą uliczną i ed(you)cation. Comiesięczne newsy, interpretacje stylizacji Street Style Collection, a także olśniewające stylizacje blond, to tylko kilka rzeczy, na które czekamy! Upewnij się, że śledzisz @shefelddenis, @hairbylynndy i @sita_zoroa na Instagramie i sprawdź oficjalny kanał Indola na YouTube - indolaofficial, aby być na bieżąco z najświeższymi newsami i aktualizacją ed(you)cation.

Ostatni event

lutego 2020

Main Newsflash Image

Ostatni event

Jedno słowo, które opisuje to wydarzenie to ZABAWA. Wybrane aktywności przygotowane dla międzynarodowego zespołu influencerów to: sesje jeden na jeden z amabasadorami marki Andy'iem Smith'em i Irene, specjana wycieczka po dziale Badań & Rozwoju, a wizienką na torcie była własna interpretacja stylizacji z naszej niesamowitej Street Style Collection na Wiosnę i Lato, które sfotografowaliśmy w Drilling w Hamburgu. Lynnda i Sita stworzyły własną interpretacje Stand Out Camo używając naszej przebojowej techniki "colourblocking", a Denis pokazał swoje umiejętności mieszania kolorów tworząc niezwykle przenikającą się stylizację Cut That Out.

Archive

  • 2020
    • luty

Nowi influencerzy

Selected_Denis

Denis

Utalentowany kolorysta, właściciel salonu oraz lokalny ambasador Indola i ed(you)cator z Moskwy. Rosjanin Denis Shefel jest częścią zepsołu #indolaselected drugi rok z rzędu i zapewnia nam niesamowite rezultaty koloryzacji, którymi z dumą dzielimy się na naszym Instagramie.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe jest pochodzącą z Northampton, Wielka Brytania, wielokrotnie nagradzaną stylistką, pracującą na planie sesji zdjęciowych i posiadającą tytuł British Master Barbe. Znana w branży ze swojego pozytywnego nastawienia, pracowitości i determinacji, Lynndy stała się wschodzacą gwiazdą w branży, rozwijając jednocześnie pasje do edukacji oraz dzielenia się wiedzą.


Selected_Sita

Sita

Z 20 letnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej, Irene pracowała przy wielu różnych projektach: kinowych, telewizyjnych, tworzenia edytoriali po pokazy mody i szkolenia. Ponadto jest doświadczoną kolorystką, co udowadnia na Instagramie gdzie pokazuje swoje prace i eksperymenty.