ed(you)cation

Tylko dla Ciebie

Dowiedz się, jak stworzyć kultowe stylizacje, korzystając z inteligentnej edukacji online, inspirujących przewodników prezentujących niezbędne techniki, innowacyjnych receptur produktów i sensacyjnych nowych kolorów, które otwierają świat kreatywnych rozwiązań. #SimplySmarter

Education_2360x12661

Czy pamiętasz to uczucie, kiedy po raz pierwszy strzygłeś włosy? Zapewne byłeś niesamowicie podekscytowany, a jednocześnie w Twojej głowie kłębiło się mnóstwo obaw, że włosy modelki będą wyglądały, jakby zajmował się nimi sam Edward Nożycoręki.

Po ukończeniu strzyżenia poczułeś jednak rozpierającą Cię dumę i niesamowitą satysfakcję, że udało Ci się uzyskać fantastyczne rezultaty.

Wraz z upływem lat i rozwojem kariery musisz zadać sobie pytanie: czy chcę być fryzjerem uniwersalnym i pogłębiać wiedzę o wszystkich aspektach fryzjerstwa, czy też pragnę się stać specjalistą od strzyżenia albo koloryzacji.

Niezależnie od tego, którą ścieżkę wybierzesz przez całą karierę w branży fryzjerskiej będzie towarzyszyła Ci - EDUKACJA.

Jedynie chęć i gotowość do poznawania nowych strzyżeń, koloryzacji i stylizacji umożliwi Ci rozwój i wykorzystanie pełni swojego potencjału.

W Indola jesteśmy przekonani, że nauka powinna dostarczać nie tylko wiedzy, ale także przyjemności, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę.

ed(you)cation

Dlaczego? Ponieważ stawiamy CIEBIE w centrum wszystkiego, co robimy i doskonale rozumiemy, że chcesz się uczyć na swoich zasadach i w swoim tempie, w wybranym przez sobie miejscu i czasie. Jeśli chcesz mieć dostęp do edukacji 24/7 - proszę bardzo. To Ty wybierasz z naszej oferty Simply Smarter. Jeśli masz ochotę poszerzyć horyzonty lub poznać naszą ofertę, po prostu kliknij w poniższy link.

Zysk

Zobacz więcej

Education_366x196_011

Naucz się nowych umiejętności

Z ulicy do salonu – przyjazne klientowi, gotowe do noszenia stylizacje, bardzo modne, w 100% odtwarzalne.


Obejrzyj film
Education_366x196_021

Odkryj kreatywność

Wszyscy jesteśmy zajęci, dlatego dostarczamy 24/7 wsparcie on-line, które pozwala Ci być na bieżąco oraz poszerzyć swoją miejsce w czasie i miejscu, które Ci odpowiada.


Obejrzyj film
Education_366x196_031

Zdobądź doświadczenie

Bez zbędnych treści, proste do otworzenia przewodniki od fryzjerów, dla fryzjerów. Poszerz swoją wiedzę dzięki przewodnikom krok-po -kroku i materiałach edukacyjnych.


Obejrzyj film