Przyłącz się do naszego wyzwania #HowIActNow!

BOLD_COLOUR_15_141

Działamy z ACT NOW! z naszą nową, zrównoważoną, wydajną gamą produktów do pielęgnacji i stylizacji! I pragniemy, abyś Ty także teraz działał z ACT NOW! z nami. Ponieważ Ty i zrównoważony rozwój jesteście ważni.

Dowiedz się więcej na temat ACT NOW! 

Pokaż nam jak DZIAŁASZ & wygraj!

img_contest_step01_1x

Dowiedz się, jak ACT NOW!

Sprawdź nasze kanały i zainspiruj się! Dowiedz się, jak stworzyć najnowocześniejsze fryzury i poznaj nasze wskazówki dotyczące zrównoważonego rozwoju!


img_contest_step02_1x

Udostępnij swoje zdjęcie/ wideo

Opublikuj na Instagramie swoje fryzury z ACT NOW! lub wprowadzone w życie wskazówki dotyczące zrównoważonego rozwoju wraz z oznaczeniem #HowIActNow


img_contest_step03_1x

Wygraj

Wygraj wycieczkę na kolejne międzynarodowe szkolenie Indola „Train The Educator”, ACT NOW! Zrównoważone wyposażenie kącika salonowego lub paczkę produktów ACT NOW!


ACT NOW!

Twoja podróż do celu, jakim jest przyjazny ekologii salon zaczyna się już teraz! Pobierz nasze wskazówki dotyczące zrównoważonego rozwoju dla Twojego salonu!

Woda
Elektryczność
Upcykling
Klimat
Zieleń
Recykling włosów
Druk
Pranie
Woda

Woda

Fryzjerstwo zużywa dużo wody! Czy wiesz, że na jednego klienta może przypadać do 350 litrów wykorzystanej wody? Zobacz, co możesz zrobić, aby zmniejszyć tę ilość.


Dowiedz się więc
Elektryczność

Elektryczność

Wśród małych przedsiębiorstw salony fryzjerskie są jednymi z biznesów zużywających najwięcej energii. To nie tylko koszty finansowe – to także niebagatelny wpływ na środowisko.


Dowiedz się więc
Upcykling

Upcykling

Czy wiesz, że tylko 14% odpadów podlega recyklingowi? Resztę zostaje i zanieczyszcza nasze naturalne środowisko. ACT NOW! z nami i zobacz, co możesz zrobić, aby lepiej przetwarzać i upcyklingować!


Dowiedz się więc
Klimat

Klimat

Czy wiesz, że wzrost CO2 w atmosferze jest główną przyczyną zmian klimatycznych? Dowiedz się, jak możesz przyczynić się do zmniejszenia swojego śladu węglowego!


Dowiedz się więc
Zieleń

Zieleń

Zobacz, jak możesz dodać ZIELEŃ do swojego salonu! Oczyść i popraw wygląd swojego salonu za pomocą naturalnych rozwiązań.


Dowiedz się więc
Recykling włosów

Recykling włosów

Czy uważasz włosy za odpad? Nie! Można je łatwo poddać recyklingowi i co więcej: możesz na tym zarabiać!


Dowiedz się więc
Druk

Druk

Dowiedz się, jak chronić drzewa i w zrównoważony sposób wykorzystywać papier.


Dowiedz się więc
Pranie

Pranie

Pranie? Naturalnie! Odkryj bardziej naturalne i zrównoważone sposoby czyszczenia prania.


Dowiedz się więc