NEWSFLASH! To nowa Ed(you)cation dla Ciebie!

Witamy w naszym comiesięcznym Newsflash, to edutainment w najlepszym wydaniu!

Dołącz do ekipy #indolaselected, która staje się naszymi ekspertami w dziedzinie edukacji i zabiera nas w comiesięczną podróż, aby odkryć nowe, przyjazne dla salonu techniki, które zwiększą Twoją kreatywność i wiedzę. Nasza ed(you)cation będzie dostępna dla Ciebie w tym nowym wydaniu co miesiąc, a znajdziesz tu pełen tutorial krok po kroku oraz artykuł na temat popularnych technik i wskazówki ekspertów. Śledź swoich ulubieńców #indolaseseced na naszych kanałach społecznościowych i znajdź pełne wydanie Ed(you)cation Newsflash co miesiąc. Będziesz mieć tu wszystko! Strzyżenie, koloryzację i oczywiście stylizację!

kwietnia 2020

Main Newsflash Image

TWORZENIE BLODNÓW: Nowoczesne Rozmieszczenie

Czy kiedykolwiek chciałeś przyspieszyć swoje usługi koloryzacji? Nasza nowa technika wolnej ręki przeznaczona jest dla pokolenia kolorystów INDOLI, którzy chcą stworzyć odmienioną stylizację i zaoszczędzić czas! Trend odręcznego balayage'u na foliach będzie obecny w całym 2020 roku. Dowiedz się, jak udoskonalenie sposobu rozmieszczenia farby skróci czas wizyt o połowę, a klienci prosto z salonu będą publikować selfie w social mediach… Piękno aplikacji dualnej… Teraz możesz osiągnąć oszałamiający efekt przeciągnięcia na odrosty w dwóch prostych etapach: Po pierwsze bądź kreatywny, farbując sekcje z wykorzystaniem naszego Blonde Expert. Możesz zmieniać grubość, odstępy i rozmieszczenie sekcji, aby uzyskać różne efekty, zgodnie z wymarzoną fryzurą klienta! Jeśli Twój klient chce uzyskać rozjaśniony efekt, po prostu pracuj wyżej w poziomie lub – aby uzyskać rozproszony rezultat, podtapiruj te partie! Ten etap nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu, ale przywraca wiarę. Po wyschnięciu, Twoi klienci będą zdziwieni, widząc, jak odważne pasma pięknie łączą się po rozmyciu z wykorzystaniem usługą tonującej. Następnie rozmycie. Czas użyć wyobraźni i dostosować wynik do swojego klienta. Przeciągnij odrosty w dół, aby uzyskać bardziej żywy wygląd balayage’u lub całkowicie to pomiń i pracuj w sekcjach poziomych. Specjalista od włosów blond i członek zespołu kreatywnego #indolaselected: Denis Shefel (@shefeldenis) wybiera odcienie PPC plus Deweloper 4%, a następnie dodaje Color Transformer w proporcji mieszania 1: 1: 0,5, aby opanować technikę rozmywania. Color Transformer przekształca odcienie PCC w półtrwały kolor, aby płynnie łączyć linie. Jest to prosty sposób na rozwiązanie kwestii aplikacji dualnej. Kluczowe jest wizualne sprawdzenie tonera, ale zawsze możesz liczyć na idealne dopasowanie kolorów i piękny połysk. Obejrzyj tutorail i zapoznaj się z poniższym przewodnikiem krok po kroku, aby uzyskać wizualne referencje. Dzięki tym prostym, oszczędzającym czas technikom przyszła chwila, aby je włączyć i wzmocnić swój biznes koloryzacji.
Newsflash 2020
Wskazówka Eksperta – Denis
„Używanie demi-permanentnej farby do tonowania włosów po aplikacji balayage wolną ręką to moja technika. Zapewnia, że włosy będą miały żywy kolor i blask, aż do następnej wizyty.”

maja 2020

Main Newsflash Image

PIĘKNO BLONDU : Konturowanie Światłem

Zabawa! Wyrazistość! Odwaga! Niech przemówi świetlisty kontur… Wiemy, że lubisz pomagać swoim klientom w stosowaniu najnowszych trendów. Tej wiosny przedstawiamy klasyczne retro, efektowne blond kontury, ale ze świeżym i wyrazistym akcentem! Nowa dekada wymaga nowego wyglądu i nie ma lepszego sposobu na początek niż ponowne opracowanie najważniejszych elementów z lat 90., które obejmują twarz rozświetloną ramą włosów. Powracają z przytupem, a Twoi klienci pokochają ich wszechstronność i rozmach! Od Ginger Spice do Beyoncé – sekret pasemek! Od momentu, gdy Ginger Spice wkroczyła na scenę, dziewczęta kojarzyły smukłe blond pasma z przychodzącą bez wysiłku pewnością siebie i determinacją, by żyć pełnią życia. Obecnie kontury oferują nowej generalni sposób na odzyskanie „dziewczyńskiej mocy”. Przejście odważnych smug kolorów stanowi silny przekaz o wewnętrznej sile, wytrwałości i odporności. Balayage był znakiem subtelnej niezgodności, efektowne pasemka otwarcie mówią „2020 jest mój, w zasięgu ręki”. Nic dziwnego, że ten styl szybko zyskuje na popularności wśród amerykańskich celebrytów, którzy rutynowo ustalają własne zasady, w tym Beyoncé. Nagradzana fryzjerka i członek kreatywnego zespołu #indolaselected, Lynndy Rolfe (@hairbylynndy) zaobserwowała trend, który rozprzestrzenił się z Londynu do najlepszych salonów na całym świecie. Aby uzyskać 8 poziomów rozjaśnienia i oszałamiającą wyrazistość koloryzacji, przy jednoczesnym wzmocnieniu wiązań włosów i zminimalizowaniu ich łamliwości, poleca puder rozjaśniający Blonde Expert. Stylizacja nie ogranicza się do blond pasemek – możesz wykazać się kreatywnością, personalizując konturowanie kolorem, aby ująć w taką ramę twarze klientów, szukających idealnego na Insta-lato stylu. Odkryj potencjał konturowania rozświetleniem poprzez Ed(you)cation:
Newsflash 2020
Wskazówka eksperta – Lynndy
„Uwielbiam wzbogacać moje blondy różanymi niuansami. Spraw by Twoja technika była na czasie dzięki modnym odcieniom i zyskaj całkowicie nowe podejście do atrakcyjnych usług z pasemkami ”

czerwca 2020

Main Newsflash Image

TEC TONOWANIA: Kreatywne Łączenie i Aplikacja

Chociaż Twój klient może nie rozumieć magii, która dzieje się na fotelu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Tobie – ekspertowi generacji INDOLA – spełnić jej marzenia. Wielu klientów uważa, że rozjaśniacz wykonuje całą ciężką pracę, ale to toner jest Twoją prawdziwą tajną bronią podczas walki z nierównym kolorem i miedzianymi tonami! Jeśli chodzi o tonowanie, istnieją trzy złote zasady. Baw się nimi, a każdy klient pokocha rezultaty… Wygrywa aplikacja dualna! Używanie tonera na włosach pomaga usunąć wszelkie linie rozgraniczające i wyrównuje kontrast między włosami, na których użyto folii i na takich, gdzie z niej zrezygnowano, dzięki czemu uzyskuje się idealnie równomierny efekt. Aby nadać dodatkowy wymiar, wybierz kombinację różnych tonów w aplikacji dualnej. Zobacz jasność ze wstępnym tonerem! Sztuką jest stworzenie czystej, równej bazy, która będzie idealnym przygotowaniem do miksów pastelowych. Zajmuje to tylko kilka minut (w zależności od porowatości włosów), ale efekt maksymalizuje rozjaśnianie i zapewnia odcieniom dłuższą trwałość. Zrozum swoje kolory! Gama blondów INDOLA oferuje wybór, któremu trudno się oprzeć, więc poznaj na wylot nasz wzornik kolorów! Dowiedz się, w jaki sposób odcienie oddziałują ze sobą i ćwicz swoje formuły, aby podarować każdej klientce blond, za którym tęskni. Nie zapominaj, że nasza zintegrowana technologia Hair-Bond minimalizuje uszkodzenia, dzięki czemu Twoi klienci pokochają dodatkowy zastrzyk kondycji i blasku. Wypróbuj piękną gamę Pasteli Blond Expert, aby uzyskać spersonalizowaną wersję klasycznych pasemek. Nasze kreatywne blondy z subtelnymi niuansami różanymi poniżej jest oszałamiającym przykładem nagradzanej fryzjerki i członkini kreatywnego oddziału #indolaselectyn, Lynndy Rolfe (@hairbylynndy). Aby uzyskać wskazówki dotyczące tej techniki, zapoznaj się z instrukcją krok po kroku zamieszczoną poniżej.
Newsflash 2020
Wskazówka ekspercka Lynndy
„Jest jedna złota zasada, jeśli chodzi o tonowanie. Zawsze tonuj dla poziomu podstawowego, który widzisz, a nie dla poziomu podstawowego, który chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że tonery nie rozjaśniają włosów!”

Archive

  • 2020
    • kwiecień
    • maj
    • czerwiec