Poznaj zespół Indola

Koloryzacja i Stylizacja

Nasz utalentowany i postępowy zespół stylistów oraz kolorystów opanował w mistrzowskim stopniu trendy i stworzył nowe stylizacje wyznaczone przez blogerów i inspirowane najnowszymi trendami ulicznymi. #SimplySmarter

blogger_big_paddy_1x
blogger_mobile_andy_1x

Paddy

Kolorysta

Paddy dzieli swój czas pomiędzy pracę w wielokrotnie nagradzanym salonie Rainbow Room International w Glasgow i podróże po światowych stolicach mody. Pracował pod okiem legendarnego stylisty sesyjneg Duffy'ego, a także układał, strzygł i farbował włosy dla takich marek jak Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni.


Dowiedz się więcej
blogger_big_andy_1x
blogger_mobile_andy_1x

Andy

Stylista

Andy Smith związany jest z branżą fryzjerską od 25 lat. Od czasu swojego pierwszesgo szkolenia w Londynie Andy stworzył system edukacji fryzjerskiej na najwyższym poziomie - opracowując swój własny innowacyjny styl prezentacji połączony z wszechstronnym zrozumieniem produktów do włosów, marek i czynników wpływających na fryzurę. Andy dwukrotnie zdobył nagrodę L'Oréal Colour Trophy, a jego stylizacje można było oglądać w takich magazynach jak Vogue, GQ i Glamour.


Dowiedz się więcej