Jesienne stylizacje SSC 2020

Czas pożegnać się z długimi dniami pełnymi słońca i relaksu i przywitać się z nowym sezonem odważnych fasonów, błyszczących kolorów oraz cięć o nowych strukturach. Ale w naszych dwóch stylizacjach nie chodzi tylko o formalność, są zabawne, nieustraszone i jak zawsze inspirowane stylem ulicznym. Nowe stylizacje tego sezonu łączą jesienne barwy z fajnymi nowymi kształtami – bardziej strukturyzowane niż letnie, pełne miękkości – ale wciąż zabawne i superkorzystne. A nasza technika koloryzacji Panelling pozwala rozjaśnić Twój odcień. W modzie pożyczamy marynarki i spodnie garniturowe od chłopaków, nosząc je z luźnym oversize'owym krojem, łączymy zabawne, popowe kolory z szarościami i neutralnymi barwami.

autumn_sub_panelling01_L

Panelling Stylizacja 1.

W tej stylizacji technika Panelling gra naturalnymi odcieniami jesieni, nadając im nuty toffi i odcień miodu. Paleta miękkich kolorów rozświetla grzywkę i okala twarz. Strzyżenie opiera się na mocnym obramowaniu twarzy i rozwichrowanych końcach, przedziałku na środku i dwuwarstwowych sekcjach, co nadaje kształtowi figlarny charakter. Fryzurę można przekształcić w gładką, elegancką i dopracowaną stylizację, która nadal zachowuje swą świeżość i zawadiackość.


Stwórz stylizację
autumn_sub_panelling01_S
autumn_sub_panelling02_L

Panelling Stylizacja 2.

Ta stylizacja inspirowana jest jesienią, a technika Panelling tworzy gładkie połączenie uzupełniających się lub kontrastujących barw, pozwalając na uzyskanie lśniącego, wielotonowego efektu. Ciepłe odcienie tworzą ciekawą paletę subtelnych, ale wyrazistych kolorów. Dopasowany kształt i nowoczesne strzyżenie nawiązuje do architektury w postaci obłych krawędzi, które podkreślają rozmieszczenie kolorów. Stylizacja jest gładka, elegancka, zaokrąglona, bez widocznego podziału, co pozwala w pełni zaprezentować koloryzację frontu.


Stwórz stylizację
autumn_sub_panelling02_S

Get the

Indola Mini Magazine