Nasza filozofia

Nasza kolekcja Street Style jest inspirowana niesamowitymi, czerpiącymi z życia stylami i modą, które można spotkać na ulicach całego świata. Są one następnie reinterpretowane przez naszą kreatywną ekipę stylistów fryzur i modowych na gotowe zestawy, które możesz łatwo odtworzyć dla swoich klientów. Jednocześnie będziemy Cię na bieżąco informować o najnowszych trendach w zakresie koloryzacji, strzyżenia i technik, dzięki czemu Twój salon będzie miejscem, do którego można się udać na każdej ulicy.

img_CreaticeCrew

Najnowsze trendy naszego kreatywnego zespołu

Nasz zespół ekspertów fryzjerskich czerpie inspiracje z ulic całego świata, a następnie wykorzystuje je do tworzenia najnowszych, modnych stylizacji.


img_LatestTechniques

Najnowsza Technika Blockbuster

Uzupełnieniem topowej techniki koloryzacji tego sezonu są sezonowe techniki strzyżenia i wskazówki dotyczące stylizacji.


img_LatestCommercials

Najnowsze Usługi Komercyjne

Sezonowe możliwości usług oparte na wysoce komercyjnym i wyrazistych stylizacjach, który można łatwo dostosować i odtworzyć w codziennej ofercie stylistów.


Dlaczego warto wybrać SSC do swojego salonu?

Nasza kolekcja Street Style została stworzona specjalnie, aby inspirować Ciebie i Twoich klientów. Trendy pochodzą prosto z ulicy, a następnie są przekształcane przez nasz zespół w strzyżenie i stylizacje, które są łatwe do odtworzenia i zapewniają oszałamiające rezultaty Twoim klientom. Każdego sezonu zapewniamy Ci najnowocześniejsze stylizacje i techniki, które możesz przekazać swoim klientom.

 

Będą wracać do Twojego salonu, ponieważ będziesz pierwszym salonem w Twojej okolicy, który pozna najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej. Spraw, aby Twój salon wyróżniał się spośród innych, stosując najnowocześniejsze techniki cięcia i koloryzacji, a także rozwijaj swoje umiejętności jako stylisty, którego wszyscy chcą mieć na liście kontaktów.