Stylizacje SSC Wiosna 2020

Gdy tylko zaczynają pojawiać się pąki, my zanurzamy się w oceanie, by wynurzyć się zakamuflowani w naszej wiosennej stylizacji Under The Sea i Stand Out Camo. Naprowadź swoją wewnętrzną syrenę na stylizację Under The Sea w której marszczenia i zakładki z miękkiej organzy i przezroczyste, perłowe tkaniny nawiązują do życia w oceanie. Stand Out Camo natomiast nie skupia się na wojskowych atrybutach, ale w kolorowy i nowoczesny sposób interpretuje motywy moro, przerabiając je tak, że na pewno dzięki nim nie wtopisz się w tło.

spring_UnderTheSea_L
spring_UnderTheSea_S

Wykorzystanie techniki "blocking" w stylizacji

Under The Sea

Odpłyń z wiosennym trendem w morzu falban i plis miękkiej organzy. Wykorzystaj jako akcesoria białe muszle i perły z dodatkiem turkusowych cekinów, uzyskując złudzenie łusek. Kluczowe są tu bladoniebieskie, zielone i jaśniejsze odcienie piasku i różu, ale unikaj wyrazistych czarnych elementów, ponieważ mogą przytłoczyć stylizację. Fryzura wyraża przyjmowanie nowych poglądów na świat i młodzieńczy bunt, „zamrożone” naturalne odcienie głębokich brązów, tworzą wiarygodny efekt, a linia strzyżenia daje luźny płynny efekt ruchu.


Stwórz stylizację
spring_UnderTheSea_M
spring_StandOut_Male_L
spring_StandOutCamo_Male_S

Technika "blocking" wykorzystana w męskiej stylizacji

Stand Out Camo Boy

Tej wiosny zapomnij o próbie wtopienia się w tło, ponieważ wyróżniające się wzory moro stanowią nowy, niezbędny dodatek do stylizacji. Wzory te zostały przerobione, a brudne brązy i zielenie zostały zastąpione świeższymi, bardziej żywymi kolorami. W tym Street Style nie chodzi o wtapianie się, a o wyróżnienie się z tłumu i przyjęcie nowych poglądów na świat. Włosy są surowe i mają wyraziste linie, które nadal zachowują połysk i jakość. Stylizacja łączy w sobie klimat grunge, tworząc matową, niezrównanie męską fryzurę.


Stwórz stylizację
spring_StandOutCamo_Male_M
spring_StandOut_Female_L
spring_StandOutCamo_Female_S

Technika "blocking" wykorzystana w kobiecej stylizacji

Stand Out Camo Girl

Tej wiosny zapomnij o próbie wtopienia się w tło, ponieważ wyróżniające się wzory moro stanowią nowy, niezbędny dodatek do stylizacji. Kamuflażowe wzory – chociaż niegdyś zarezerwowane dla chłopców – zyskały kobiece odcienie, pasujące do wysmakowanego glamour elity street style'u. Ten trend nie koncentruje się na atrybutach wojskowych, w kolorowy i nowoczesny sposób je interpretuje. Fryzura jest krótka i świeża z młodzieńczym twistem i zabawnymi długościami. Dodanie „zablokowanego” koloru tworzy opalizujący, wielowymiarowy przykurzony pastel, który tej wiosny dochodzi do głosu.


Stwórz stylizację
spring_StandOutCamo_Female_M

Get the

Indola Magazine