SSC Wiosna 2021 – Poczuj się jak Normcore

Wiosna wreszcie wróciła! Znowu świeci słońce i jest dobrze. Cóż za idealny czas, aby wyjść na zewnątrz i pokazać światu swoją wspaniałą nową fryzurę. W tym sezonie nasze stylizacje odzwierciedlają trend normcore, czyli powrót do podstaw! Powszechnie kojarzony z początkiem XXI wieku, kiedy grunge spotykał się z popem, a swoboda łączyła się z elegancją, a włosy były jak płótno artysty, które w pełni wyrażało ten trend.

Look1_HighContrastBob_L

The High Contrast bob

W tej stylizacji połączyliśmy graficzny kształt, który przywołuje na myśl styl klasycznego boba z lat 90., z zabawną krótszą długością i wyrazistą grzywką, aby nadać całej stylizacji współczesny charakter.


Stwórz stylizację
Look1_HighContrastBob_S
Look2_EffortlessBlonde_L

The Effortless blonde

Inspirowana serią „Beverly Hills 90210” z końca lat 90., ta lekka stylizacja blond, przypadnie do gustu każdemu. Pasemka w długich blond włosach zostały na nowo zdefiniowane dzięki nowoczesnej linii i klasycznemu warstwowemu kształtowi.


Stwórz stylizację
Look2_EffortlessBlonde_S
Look3_AshBrown_L

The Ash Brown

Zinterpretowaliśmy na nowo typowe „masywne akcenty” tej fryzury i unowocześniliśmy je za pomocą zupełnie nowej palety popielatych odcieni. Pozostaliśmy jednak wierni buntowniczym korzeniom tej stylizacji dzięki zmierzwionej fakturze i miękkiej grzywce, która pomaga nam uzyskać nowoczesny, ładny efekt.


Stwórz stylizację
Look3_AshBrown_S

Get the

Indola Magazine