SSC S/S 22

Nadeszło lato i czas zabłysnąć! Nasze 3 letnie stylizacje - The Blonde Statement, The Short Honey Splash i The Subtle Edge sprawią, że Twoi klienci będą przyciągać spojrzenia i wprowadzać na ulice radość . Fryzury te są doskonałym uzupełnieniem wiosennej kolekcji, ponieważ nadają nowy, jasny kierunek stylizacjom inspirowanym stylem vintage.

Look1_TheBlondeStatement_S

The Blonde Statement​

Odkryj jak blond pasemka dodają pikanterii klasycznym brąz włosom. Kolor inspirowany stylem retro z błyszczącą, częściowo przełamaną teksturą o wspaniałej i bogatej strukturze. To idealny look inspirowany stylem vintage na letni dzień w mieście.


Stwórz stylizację
Look1_TheBlondeStatement_L
Look2_HoneySplash_L

The Short Honey Splash​

Asymetryczna, dopasowana krótka fryzura z mieszanką wygładzonej i lekkiej tekstury nadaje nowoczesny charakter tej stylizacji inspirowanej stylem vintage. Subtelne przejście od waniliowego blondu do sprytnie rozmieszczonych cieplejszych, miodowych odcieni sprawia, że ten look to obowiązkowy punkt programu na lato.


Stwórz stylizację
Look2_HoneySplash_S
Look3_TheSubtleEdge_L

The Subtle Edge​

Ani brąz, ani blond. Nowoczesna, przełamana tekstura z pociągnięciami techniką wolnej ręki pędzla z przodu głowy i dopasowanymi krawędziami nadaje tej fryzurze surowy i chłodny efekt z nutą retro. Delikatnie przeczesane? pasma blond dodają tej fryzurze słonecznego blasku.


Stwórz stylizację
Look3_TheSubtleEdge_S
Look1_TheFrenchBob_L

The French Bob

Popielate odcienie uzupełniają ponadczasowy brąz nutą vintage w inspirowanym klasycznym, paryskim strzyżeniu o długości do brody. Cięcie w stylu "tak się obudziłam", włosy sięgające brody, grzywka średniej długości i stopniowanie z tyłu głowy, dodają fryzurze francuskiego, swobodnego szyku.


Stwórz stylizację
Look1_TheFrenchBob_S
Look2_TheShag_L

The 70s Copper Shag

Różne odcienie czerwieni i miedzi są nakładane na włosy w delikatnych gradientach kolorystycznych, co pozwala podkreślić miedziany połysk i nadać fryzurze głębię i lekkość. Jest to powrót do klasycznej fryzury Shag z lat 70-tych z nowoczesną nutą dzięki wielowymiarowemu i wyrafinowanemu kolorowi włosów z szerokimi, zwiewnymi lokami i ciężkimi wewnętrznymi warstwami.


Stwórz stylizację
Look2_TheShag_S

Pobierz

Pobierz Magazyn Indola