Stylizacje SSC Wiosna 2022

Nadeszła wiosna i nadszedł czas, aby naładować baterie i pobudzić kreatywność. W tym magicznym sezonie, nasze dwie nowe fryzury - French Bob i The 70s Copper Shag - zadebiutowały w roli rozjaśniających atmosferę swoim nostalgicznym, wakacyjnym duchem poprawiaczy nastroju. Wróć do retro i pozwól, aby odcienie vintage połączyły się z wielowymiarowym kolorem włosów o ponadczasowym odcieniu brązu i przygotuj się na zaskoczenie, ponieważ truskawkowa miedź zapewnia stylowi ulicznemu współczesny i elegancki twist.

Look1_TheFrenchBob_L

The French Bob

Popielate odcienie uzupełniają ponadczasowy brąz nutą vintage w inspirowanym klasycznym, paryskim strzyżeniu o długości do brody. Cięcie w stylu "tak się obudziłam", włosy sięgające brody, grzywka średniej długości i stopniowanie z tyłu głowy, dodają fryzurze francuskiego, swobodnego szyku.


Stwórz stylizację
Look1_TheFrenchBob_S
Look2_TheShag_L

The 70s Copper Shag

Różne odcienie czerwieni i miedzi są nakładane na włosy w delikatnych gradientach kolorystycznych, co pozwala podkreślić miedziany połysk i nadać fryzurze głębię i lekkość. Jest to powrót do klasycznej fryzury Shag z lat 70-tych z nowoczesną nutą dzięki wielowymiarowemu i wyrafinowanemu kolorowi włosów z szerokimi, zwiewnymi lokami i ciężkimi wewnętrznymi warstwami.


Stwórz stylizację
Look2_TheShag_S

Get the

Indola Magazine