Stylizacje SSC Lato 2020

Jest lato, a nasza kreatywna ekipa sprawdza temperaturę ulic i wykorzystuje odważne i odkrywcze rozwiązania, aby opracować stylizacje Kooky Crafts i Cut That Out. W obu fryzurach zastosowano technikę Colourmelting, aby uzyskać naturalne, płynnie łączące się w spójną całość blondy w Kooky Crafts i olśniewający, przełamujący konwencję efekt przepływających w ciemne rozświetleń w Cut That Out. W wymiarze modowym Kooky Crafts łączy plisy z rzemieślniczymi wręcz, ręcznie zrobionymi wykończeniami, takimi jak guziki z muszli. A w przypadku dopasowanych ubrań Cut That Out rozcięcia i wycięcia ukazują najlepsze z akcesoriów – skórę.

summer_KookyCrafts_L
summer_KookyCrafts_S

Colourmelting zastosowany w

Kooky Crafts

Technika koloryzacji zastosowana w tej stylizacji różni się od balayage i ombré, ponieważ kolor gładką kaskadą spływa po włosach od nasady do końców, tworząc idealne przejście bez żadnych oznak rozgraniczenia. Pomaga to osiągnąć idealną równowagę jasnych, świetlistych i naturalnych, letnich refleksów blond. Ubrania dostarczają wrażeń dotykowych poprzez dodatki w postaci np. ręcznie wykonanych akcesoriów, zapewniając autentyczne doznania. Na światło dzienne powracają plisy, wzmocnione rzemieślniczym akcentem w postaci z paskami ze sznurka, zwariowanymi metalowymi dodatkami czy guzikami wykonanymi z muszli.


Stwórz stylizację
summer_KookyCrafts_M
summer_CutThatOut_L
summer_CutThatOut_S

Colourmelting zastosowany w

Cut That Out

Łączenie ze sobą kolorów w harmonii lub w kompletnym kontraście, samo w sobie jest już imponujące, ale ta fryzura przenosi je na zupełnie nowy poziom, gdy tylko zboczyliśmy z wytartych ścieżek konwencji, by przejść od jasnych włosów u nasady do ciemnych na końcówkach. Dodanie elektryzująco miedzianych, ciepłych barw również jest odważnym i celowym zabiegiem na stworzenie we włosach wrażenia dynamiki i ruchu. Ubrania są dopasowane, z wyciętymi elementami, dzięki czemu można pochwalić się najlepszym akcesorium – skórą. A w stylizacji rodem z krzykliwych lat 90. Zastosuj odcienie bieli, szarości, czerni i piaskowca. Otrzymasz minimalizm, który przyniesie maksymalny efekt.


Stwórz stylizację
summer_CutThatOut_M

Get the

Indola Magazine