Nasz Zespół Kreatywny

Zespół Modowych & Fryzjerskich globtroterrów

Uwielbiamy odkrywać i szukamy inspiracji na ulicach całego świata. Ściśle współpracujemy z naszym przemierzającym świat Zespołem Stylistów, badając i wychwytywać najnowsze trendy i techniki koloryzacji włosów z całego świata, przetwarzając je tak, aby uzyskać bezproblemowe, gotowe do noszenia fryzury, które podkreślają osobowość ludzi, którzy je noszą.

blogger_big_paddy_1x
blogger_small_paddy02_1x
blogger_mobile_paddy

Paddy

Stylista Fryzur

Paddy dzieli swój czas między życiem w Glasgow i pracą w salonie w wielokrotnie nagradzanej Rainbow Room International, a podróżowaniem po światowych stolicach mody. Pracował z legendą sesji Duffy'm; a także stylizując, strzygąc i farbując włosów dla takich marek jak Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni.


Dowiedz się więcej
blogger_big_andy_1x
blogger_small_andy02_1x
blogger_mobile_andy

Andy

Stylista Fryzur

Sentyment Andy'ego do kickboxingu wyraża się także w jego stylu. Potrafi oddać trafny cios. W ciągu ostatnich 15 lat jego charakterystyczne precyzyjne cięcia i naturalne umiejętności stylizacji zaprowadziły go na sceny całego świata. Jego wyraziste, modne fryzury demonstrowane na pokazach i wybiegach, kreatywne stylizacje tworzone na potrzeby redakcji i komercyjnych zdjęć zawsze stanowią inspirację dla innych.


Dowiedz się więcej
blogger_big_christopher_1x
blogger_small_christopher02_1x
blogger_mobile_christopher

Christopher

Stylista Mody

Christopher jest londyńskim stylistą i dziennikarzem. Niegdyś prawnik, studiował prawo na Uniwersytecie w Yorku, zmienił profesję i zaczął studiować modę. Obronił dyplom w Central Saint Martins. Podróżował po całym świecie, ubierał Naomi Campbell, Monikę Bellucci, Helenę Christensen, Poppy Delevingne i wiele innych znakomitych osobistości.


Dowiedz się więcej