Kolekcja Street Style Zima 2021

Gdy dni stają się krótsze, a temperatura spada, wracamy do natury, aby stworzyć nasze najnowsze zimowe stylizacje street style - The Melted Brunette i The Nude Rosé. Obie rzucają wyzwanie koncepcji idealnego piękna i podążają bardziej w kierunku tego naturalnego. Koloryzacje inspirowane są naturą, a włosy są zmiękczone muśnięciami rozjaśnień. Stylizacje te stanowią wcielenie filozofii „mniej znaczy więcej" wyrażonej w połączeniu prostoty formy fryzury, odcieni ciemnej czekolady i różowego złota.

Look1_MeltedBrunette_L

The Melted Brunette

Odcienie pięknej, głębokiej czekolady podkreślone są subtelną, jaśniejszą aureolą, która dodaje całości naturalnej głębi.Zdrowo wyglądające, długie włosy zostały złagodzone delikatnie cieniowanymi warstwami z przodu, które równoważą ich długość i wystylizowane w niewymagające wysiłku fale z dodatkową objętością i bogatym, głębokim połyskiem.


Stwórz stylizację
Look1_MeltedBrunette_S
Look2_NudeRose_L

The Nude Rosé

Delikatnie stonowany blond podkreśla rysy twarzy i nadaje odcieniom różowego złota lekkiego, nowoczesnego charakteru. Doskonale eksponuje to średniej długości cięcie, z miękką, ale zdefiniowaną grzywką i lekko wystrzępionymi bokami, które sprawiają, że wyglądają jakby dopiero odrastały. Włosy mają lekką teksturę, którą można układać i wygładzać palcami.


Stwórz stylizację
Look2_NudeRosee_S

Get the

Indola Magazine