SSC S/S 23

Przedstawiamy Odę do Koloru. Ponieważ oddychamy kolorem tak samo jak Ty. A nasza podróż po kolorach prowadzi nas od ziemistych, komercyjnych tonów do odważnych, ekstrawaganckich zestawień! 

Kolor to sposób, w jaki się komunikujemy, jak łączymy naszą społeczność. Kolory odzwierciedlają nasze postawy i zachowania, czyli dokładnie tak, jak chcemy zbudować emocjonalną więź ze wszystkimi prawdziwymi miłośnikami kolorów. 

Wierzymy w moc koloru. W to, jak wiele można powiedzieć o jego wyborze. Jak pozwala wyrazić siebie. 

Kolor nie ma określonego języka, jest komunikacją pomiędzy krajami, kulturami, pokoleniami, płciami. 

Bawimy się kolorami w harmonii lub kolorami w kontraście. 

Czy odważysz się do nas dołączyć? 

Dazzling Expression

Łącząc historię z nowoczesnością, ten look to kompozycja odważnej, współczesnej fryzury i starego trendu – dżinsów. Podobnie jak szykowny kowboj z Hollywood, kobieta z klasy robotniczej z lat 50. i motocyklista jeżdżący na swoim Harley'u. Dazzling Expression wyraża to wszystko w jednym, scalając inspirację męskością z silnym kobiecym smakiem. Tę dwoistość podkreśla kolor włosów dzięki mocnemu kontrastowi żółci i zieleni.

Graceful Brown

Oda do czekoladowego odcienia i krótkich włosów. Pasma swobodnie opadają do tyłu, nadając włosom autentyczny wygląd. Wyrafinowanie pojawia się jako druga myśl, gdy wzrok prześlizguje się po delikatnych refleksach fryzury i zauważa plisę sukienki. Połączenie odcieni brązu i zieleni wprowadza spokój natury. Graceful Brown sprytnie łączy casual i elegancję, mieszając modę plażową ze stylem kimona. 

Joyful Refinement

The Joyful Refinement udowadnia, że kolor jest uniwersalnym językiem, który przemawia do wszystkich pokoleń. Miesza symbole optymizmu i fantazji zarówno w modzie, jak i we włosach. Ceremonię i siłę można wyczuć wyrażone w długiej czarnej sukni i odcieniach szarości. Jednak naturalna szarość jest uszlachetniona subtelnymi odcieniami lawendy. Zieleń oznacza nadzieję, szczęście i kreatywność. Okulary przeciwsłoneczne w kolorze future-blue dają poczucie eskapizmu. To pokazuje bardziej niż kiedykolwiek, jak łatwo pokolenia łączą się w świecie mody. Prawdopodobnie najlepsza ikona "Grey Pride".

Ruby Perfection

Pomarańczowo-różowe połączenie Ruby Perfection przyjemnie przenosi nas do lat 2000 i ich Juicy Couture. Wówczas był to najmodniejszy koktajl kolorystyczny. Okrągłość fryzury kontrastuje z prostym krojem marynarki. Wszystkie elementy w ciepły sposób mieszają się, aby nadać blasku tej ikonie. Dzieląc nastrój z kolorami, Ruby Perfection podkreśla emocjonalny pluralizm. O to właśnie chodzi w Odzie do Koloru.

Daring Lines

Daring Lines, dzięki subtelnemu wyglądowi, inspiruje spokojem i pogodą ducha. Krótkie cięcie jednej strony zderza się z długim cięciem drugiej. Długie i błyszczące włosy przypominają zwykłą fryzurę, podczas gdy krótkie cięcie nadaje jej zadziorny charakter.  W tym samym duchu, matowe odcienie wyrażają równowagę, podczas gdy biały kolor i prosty krój spodni uspokajają umysł. Zielony odcień we włosach podkreśla naturalną elegancję stylizacji, a łączący się ze skorą top w kształcie tuby sprzyja efektowi odprężenia.

Poznaj więcej

inspiracji