Skip to Content

Dołącz do

wyzwania #getcolorblastd!

#getcolorblasted i wypróbuj nasze nowe tonujące odżywki #colorblaster w 8 instagramowych odcieniach. Opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, oznaczając je #getcolorblasted i #SimplySmarter, aby wygrać możliwość wyjazdu na plan zdjęciowy sesji Indola na sezon jesień/zima!

#getcolorblasted i wygraj …

… podróż na plan zdjęciowy Indola #streetstylecollection na sezon jesień/zima!

Czy już znalazłaś swój idealny odcień #colorblasted? Super, teraz czas na kolejne etapy, dzięki którym dołączysz do wyzwania #getcolorblasted* i będziesz mieć szansę na pokazanie swojej stylizacji w naszych mediach społecznościowych!

Każdy, nie tylko fryzjerzy, mogą wziąć udział w wyzwaniu #getcolorblasted. Wystarczy opublikować zdjęcie na Instagramie, na którym widać koloryzację stworzoną przy użyciu Indola #colorblaster i oznaczyć je #getcolorblasted i #SimplySmarter.

Zakwalifikowane zgłoszenia będą weryfikowane przez nasze dwuosobowe jury, które wybierze laureata, biorąc pod uwagę kreatywność oraz umiejętności. Dwóch laureatów, fryzjer oraz klient końcowy polecą na plan zdjęciowy naszej następnej sesji zdjęciowej#streetstylecollection na sezon jesień/zima i zza kulis zobaczą, jak wygląda proces tworzenia naszych zdjęć!

 

* Postanowienia ogólne II Polityka prywatności

Dołącz i wygraj!

Poznaj Jury!

Nowośc #colorblaster

Nowość Indola #colorblaster to pielęgnacyjne, zmywalne, tonujące odżywki zapewniające 3 rodzaje transformacji:  

1 - Pastelowe lub intensywne tonowanie

2 - Natychmiastowe odświeżenie koloru

3 - Natychmiastową neutralizację

#colorblaster pozwoli Ci wyrazić siebie dzięki łatwym w użyciu odżywkom do włosów. Dlatego więc nie zwlekaj ani chwili dłużej i wybierz swój ulubiony odcień: Clarendon(niebieski), Juno (neutralizator), Mayfair (czerwony), Willow (różowy), Valencia (miętowo-zielony), Lark (srebrny), Crema (złoty blond) lub Sierra (czekoladowy brąz). 

KEY INGREDIENTS

Czy chciałbyś kupić ten produkt?

#colorblaster niuans

You need to accept cookies to play this video

Stwórz stylizację