Skip to Content

SSC J/Z 23

Poprzez naszą najnowszą kolekcję Jesień-Zima edycji Roku Koloru kontynuujemy naszą podróż z kolorem.

Wkraczając w nowy sezon, przedstawiamy świeże spojrzenie na Odę do Koloru. Żywe odcienie i odważne oświadczenia wyrażone poprzez stylizacje, które zdefiniowały naszą wiosenno-letnią kolekcję, teraz nabierają nowego życia, dostosowując się do chłodnych, jesiennych wiatrów i mroźnych objęć zimy.

Dzięki temu nowemu podejściu chcemy Cię zainspirować, dostarczając szereg kolorowych pomysłów, którymi możesz cieszyć się przez cały rok. Więc chodź z nami i poznaj kolekcję Street Style Jesień–Zima 2023.

PEACH GRADATION

Lato nosiło nazwę Dazzling Expression, a zima to Peach Gradation. W tej stylizacji wymieniamy spodnie na spódnicę, ale pozostajemy muzą dżinsów. W prawdziwym centrum znajduje się fryzura o morelowych odcieniach, które symbolizują nadzieję i wyrażają odwagę. Dzięki krótkiemu i enigmatycznemu lookowi zaprasza Cię do przyłączenia się do tej kolorowej podróży i złożenia własnego oświadczenia wyrażonego poprzez koloru włosów i stylizację.

BLUE INFINITY

Blue Infinity to odważny wybór koloru włosów, który uosabia optymizm i kreatywność. Ta fryzura przyciąga wzrok i jest obowiązkowym odcieniem tego sezonu. Porzuć dawne stereotypy dotyczące długich włosów i podkreśl swoją indywidualność tym nieustraszonym kolorem.

CANDY EDGE

Słodka symfonia kolorów. Odważna, jasna i piękna fryzura znajdująca się w centrum uwagi. Zainspirowany wszechogarniającym trendem fioletowym, Candy Edge prezentuje hipnotyzujący lawendowy odcień, który zajmuje centralne miejsce. Digitalowy odcień lawendowy włosów przypomina również, jak wirtualna stała się nasza planeta. Ten look odzwierciedla z subtelnym, seksownym akcentem nasze społeczeństwo.

EARTHY TEXTURE

Earthy Texture przywraca, poprzez styl inspirowany modą street, buntowniczą energię lat 90. Nieokiełznane loki, przypominające kultowych muzyków z tamtej epoki, równoważy harmonijne połączenie miedzianych i wyrazistych żółtych odcieni. Z tą stylizacją przygotuj się na grunge'owy look, który wnosi elektryzującą energię.

Więcej

inspiracji