Skip to Content

SSC S/S 24

Przedstawiamy Creative Confidence. 

Wraz z naszą najnowszą wiosenno-letnią kolekcją przygotowujemy grunt pod nowy rozdział dotyczący piękna w 2024 roku. 

Zainspirowani ostatnimi zmianami w stylu życia, staramy się inspirować do zachowania równowagi, autentyczności i dbałość o siebie.

Dzięki naszemu niezawodnemu doświadczeniu w zakresie koloryzacji zapraszamy do chwil wytchnienia i refleksji, aby odmłodzić ducha i zainspirować duszę.  

Każda stylizacja jest zredukowana do jej istoty i opowiada historię o adaptacji, odkrywaniu siebie i twórczej ekspresji.

Emerald Texture

Emerald Texture to zaproszenie do znalezienia równowagi między śmiałością, a swobodą, wyrażające spokój dzięki uspokajającym odcieniom zieleni.

Neonowa zieleń i limonkowa żółć splatają się razem na teksturowanej bazie, podkreślając mocno zaakcentowany przedziałek: odważna manifestacja dla tych, którzy tego lata w zdecydowany sposób pragną wyrazić siebie. Fryzura dobrze współgra z niebieskimi odcieniami wygodnego stroju, wyrażając spokój.

Smoky Edge

Przywołując na myśl mistycyzm nieba o zmierzchu, Smoky Edge łączy w sobie delikatne odcienie szarości i głębokie odcienie węgla drzewnego. Odważne połączenie chłodnych ciemnych odcieni i wyrazistego popielatego, dla tych, którzy pragną metamorfozy. Eleganckie strzyżenie typu bob z asymetryczną grzywką i refleksami oferuje chwilę cichej kontemplacji w świecie hałasu: hołd dla tych, którzy odważą się wyrazić swoje introspekcyjne, pewne siebie ja.

Dusk Blonde

Fryzura wprowadza relaksujące odcienie blondu i zmierzwione fale, uosabiając delikatną męskość i spokojną postawę. Beztroskie połączenie balejażu i odrostu oddaje ducha buntownika i wolnego duchem surfera. W połączeniu ze swobodnym, inspirowanym stylem boho strojem, styl ten uosabia spokój późnego letniego zmierzchu.

Blueberry Fusion

Bogata brązowa baza połączona z intensywnymi ciemnofioletowymi i pastelowymi niebieskimi refleksami prezentuje symetryczny taniec kolorów. Strzyżenie, będące połączeniem dłuższych odcinków i krótszych warstw podkreśla wyjątkową osobowość. W zestawieniu z eklektycznym strojem ten look uosabia wyrafinowanego ducha punka i jest ukłonem w stronę kreatywnej pewności siebie i refleksyjnego nastroju.

Ruby Flash

Bogaty w uderzające odcienie czerwieni Ruby Flash wydobywa wyraziste i błyszczące miejsca, które rozbłyskują najjaśniej na czubku głowy. Gładki i miękki kształt łączy elegancję z prostotą. Ta stylizacja jest prawdziwie stworzona dla tych, którzy rozświetlają pomieszczenie, gdy do niego wchodzą, a w połączeniu z rockowym stylem staje się urzekającą mieszanką śmiałości i estetyki.

Więcej

inspiracji