DROGA MIŁOŚNICZKO PRAWDZIWYCH KOLORÓW,

USŁUGA jest tym, co Wy, jako styliści, oferujecie swoim klientom:

Waszym celem jest wykorzystanie swoich umiejętności, aby dostarczyć pożądany wygląd końcowy, za który klienci płacą.  Usługi w salonie, które odnoszą największy sukces to te, które generują wartość całościową.

Niektóre ważne kryteria do spełnienia to: 

 • Stworzenie efektu wow dla stylisty i klientów tak, jak w materiałach z efektem przed/po.
 • Zachowanie realności i wydajności w salonie, np. rozsądny czas usługi lub koszt usługi
 • Upewnienie się, że masz pełną gamę produktów, aby stworzyć holistyczny wygląd i wartości odpowiadające na specyficzne potrzeby klientów.  
 • Bycie ekskluzywnym – oferowanie usług, które może dostarczyć tylko profesjonalista!

Z Indolą opracowaliśmy matrycę klientow, która pomoże Ci zidentyfikować i zaspokoić potrzeby każdej z grup, niezależnie od tego, czy mają 17 czy 70 lat! Na kolejnych stronach znajdziesz więcej inspiracji dotyczących usług dla każdej grupy wiekowej. 

Z kolorowymi pozdrowieniami,

INDOLA

USŁUGA COLOUR ID

PRECISE MONEY PIECE

Idealna grupa docelowa:
Statement Maker
Grupa wiekowa: 17-24

Czas na zabawę! Puść wodze fantazji i zachęć klientów do koloru z pełnego spektrum tęczowych odcieni. Aby uzyskać najlepszy możliwy efekt, sekcje włosów, na które nakładasz kolor, muszą być w odcieniu jasnego blondu, w celu uzyskania idealnego płótna do wstępnej koloryzacji. Kondycja jest kluczem do uzyskania pięknego i długotrwałego, odważnego koloru.

Baw się odkrywając ze swoimi klientami portfolio CREA-BOLD, aby znaleźć ich wyjątkowe Colour ID szyte na miarę.

Podkręć stylizację- aby stworzyć wymarzony rezultat. Do uzyskania maksymalnej skuteczności, skoncentruj się na stworzeniu pełni i odpowiednim rozmieszczeniu sekcji włosów.

KROKI USŁUGI:
 • Umów konsultację, aby odkryć wizję kolorystyczną swojego klienta.
 • W razie potrzeby wstępnie rozjaśnij za pomocą Pudru Rozjaśniającego RAPID BLOND+ lub Rozjaśniacza BLONDE EXPERT.
 • Kiedy uzyskasz pożądany poziom rozjaśnienia, umyj włosy Szamponem i nałóż Odżywkę z Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT stworzonej specjalnie dla włosów blond, rozjaśnianych lub rozświetlanych. Podczas rozjaśniania za pomocą Rapid Blond+ dokładnie spłucz, umyj włosy stosując Szampon i Odżywkę do Włosów Farbowanych CARE & STYLE.
 • Wysusz i zaplanuj kolejne kroki koloryzacji.
Dla kreatywnej, odważnej zmiany:
 • Użyj CREA-BOLD, aby uzyskać oszałamiająco intensywny kolor lub zmieszaj z Maską do Włosów Farbowanych CARE & STYLE dla uzyskania bardziej podkreślonego, pastelowego koloru.
 • Po upłynięciu odpowiedniego czasu, dokładnie spłucz i wystylizuj jak zwykle.
 • Nie zapomnij polecić Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT lub Linii do Włosów Farbowanych CARE & STYLE jako pielęgnację domową podtrzymującą niesamowity kolor prosto z salonu.

USŁUGA MELT & REFINE

SHEER BLONDES

Idealna grupa docelowa:
Simply Sophisticated
Grupa wiekowa: 25-34

Easy sophistication otoczone delikatnymi kolorami natychmiast wyróżnia te blond stylizację. Niejednolite, prawie niewidoczne pasemka, po których następuje pastelowy toner przeniesie kolor na wyższy poziom. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z rozjaśnianiem, w celu uniknięcia zbyt jasnego, wyblakłego efektu.

Pasemka powinny wtopić się we włosy i nadać idealny połysk, właśnie dlatego BLONDE EXPERT jest idealnym rozjaśniaczem, który ma na uwadze każdy kosmyk.

Jeśli chcesz uzyskać piękny, niejednolity efekt, cała sztuka w tym, aby nakładać warstwy odcieni w tym samym kierunku tonalnym. Unikaj podkręcania kontrastu za pomocą wyróżniających się pasemek.

KROKI USŁUGI:
 • Umów konsultację, aby odkryć wizję kolorystyczną swojego klienta.
 • Dla niejednolitych i subtelnych pasemek, które wtapiają się w naturalny kolor włosów zastosuj Rozjaśniacz BLONDE EXPERT.
 • Po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu, dokładnie spłucz, a następnie nałóż Szampon i Odżywkę z Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT.
 • Wysusz i zaplanuj kolejne kroki koloryzacji.
 • Użyj Linii Pasteli BLONDE EXPERT, aby podkręcić wzmocnienie i połysk koloru.
Dla kreatywnej, odważnej zmiany:
 • Użyj CREA-BOLD, aby uzyskać oszałamiająco intensywny kolor lub zmieszaj z Maską do Włosów Farbowanych CARE & STYLE dla uzyskania bardziej podkreślonego pastelowego koloru.
 • Po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu, dokładnie spłucz i wystylizuj.
 • Nie zapomnij polecić Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT jako pielęgnację domową podtrzymującą niesamowity kolor prosto z salonu.

USŁUGA BESPOKE SUBLIMITY

GROWN-OUT SUNKISSED BLONDE

Idealna grupa docelowa:
Precision Seeker 
Grupa wiekowa: 35-44

Luźny, naturalnie wyglądający blond o ciepłym, plażowym klimacie. Zachowaj delikatność, mieszając COLOR TRANSFORMER z CREA-MIX 0.00, aby delikatnie rozjaśnić włosy i zapobiec zbyt dużemu kontrastowi na  odroście.

Dla bardziej holistycznego podejścia, uwzględnij subtelną usługę INDOLA do pielęgnacji w salonie, aby podkreślić zdrowy wygląd i kondycję włosów. Pamiętaj o polecaniu odpowiedniego szamponu utrzymującego kolor w doskonałym, lśniącym stanie.

KROKI USŁUGI
 • Umów konsultację, aby odkryć wizję kolorystyczną swojego klienta.
 • Delikatnie rozjaśnij z CREA-MIX 0.00 w połączeniu z COLOR TRANSFORMER (1:1)
 • Po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu, dokładnie spłucz, a następnie nałóż Szampon i Odżywkę z Linii do Włosów Farbowanych CARE & STYLE.
 • Wysusz i zaplanuj kolejne kroki koloryzacji w razie potrzeby.
 • Nie zapomnij polecić Linii do Włosów Farbowanych CARE & STYLE lub Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT jako pielęgnację domową podtrzymującą niesamowity kolor prosto z salonu.

USŁUGA COLOUR REBOOT

GREY BLONDING

Idealna grupa docelowa:
Simply Loyal
Grupa wiekowa: 45-55

Błyszcząca, naturalna i elegancka stylizacja.

Dla blondu, który bez wysiłku kryje siwe włosy u nasady lub dla bogatego, lśniącego odcienia na całej długości włosów. Ta usługa sprawi, że włosy Twoich klientów będą błyszczeć.

Nie wszyscy klienci chcą pasemek, więc trwała formuła z użyciem BLONDE EXPERT Highlift 100. +Blend zapewni Ci blond moc, aby z łatwością zakamuflować siwe włosy, jednocześnie tworząc gładkie i równe wykończenie.

KROKI USŁUGI:
 • Umów konsultację, aby odkryć wizję kolorystyczną swojego klienta.
 • Dla łatwego pokrycia siwych włosów, użyj BLONDE EXPERT Highlift 100. +Blend
 • Po upłynięciu odpowiedniej ilości czasu, dokładnie spłucz, a następnie nałóż Szampon i Odżywkę z Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT.
 • Wysusz i stylizuj wedle uznania.
 • Nie zapomnij polecić Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT jako pielęgnację domową podtrzymującą niesamowity kolor prosto z salonu.

USŁUGA COLOUR REVERSE

SILVER ENHANCEMENT

Idealna grupa docelowa:
Happy Transitioner
Grupa wiekowa: 55+

Podaruj swoim klientom, którzy podkreślają swoje siwe włosy, dodatkowy powód do świętowania siwości.

Usługa tonowania z Pastelami BLONDE EXPERT nada modny akcent w celu uwydatnienia naturalnych, siwych włosów.

Ulepsz stylizację i dodaj więcej wymiarów, zaczynając od lekkich babylights używając Rozjaśniacza BLONDE EXPERT lub przyciemnij za pomocą PCC Cool & Neutral.

Do nieskazitelnej pielęgnacji domowej polecamy naszą Linię BLONDE EXPERT Insta Cool.

Fioletowe pigmenty pielęgnują zarówno siwe włosy, jak i blondy, neutralizując wszelkie ślady żółtego, aby utrzymać siwe odcienie chłodne i prawdziwe. Tak więc za każdym razem, gdy myjesz włosy klientom, powinny się one spienić, dzięki szamponowi BLONDE EXPERT Insta Cool. Pozostaw go na włosach na 2-5 minut, następnie dokładnie spłucz i zastosuj Odżywkę w Sprayu lub Maskę z Linii BLONDE EXPERT Insta Cool.

KROKI USŁUGI:
 • Umów konsultację, aby odkryć wizję kolorystyczną swojego klienta.
 • Do podkreślenia siwych włosów, zastosuj Linie Pasteli BLONDE EXPERT dopasowanych do koloru włosów klienta i ich historii. Aby podkręcić całą stylizację, otul twarz z babylights, używając Rozjaśniacza BLONDE EXPERT lub PCC Cool & Neutral.
 • Umyj Szamponem i nałóż Odżywkę z Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT opracowanej specjalnie dla włosów blond, rozjaśnianych lub rozświetlanych, stylizuj jak zwykle.
 • Nie zapomnij polecić Linii Pielęgnacyjnej BLONDE EXPERT jako pielęgnację domową podtrzymującą niesamowity kolor prosto z salonu.

USŁUGA COLOR ID

Idealna grupa docelowa:
Statement Maker
Grupa wiekowa 17-24

Czy masz młodych klientów, którzy chcą znaleźć swoje kolorystyczne ID – kolorystyczną tożsamość? Niezwykle wszechstronną grupę klientów o radykalnie różnych oczekiwaniach? Dzięki naszej usłudze Colour ID możesz zaoferować wiele rozwiązań: od delikatnych, pastelowych po odcienie podkreślające ich naturalny kolor włosów... Od ukrytych, odważnych tonów po jasne i tęczowe... Wszystko jest możliwe!

Skorzystaj z naszego przewodnika, jeśli Twoja klientka chce wzmocnić odcień i uzyskać wymarzony tęczowy efekt, niezależnie od tego czy chodzi o subtelne pastelowe pasemka czy o perfekcyjny kolor tęczowych pryzmatów.

KROKI USŁUGI:
 • Konsultacja
 • Wstępne rozjaśnienie, jeśli jest to konieczne, przy użyciu Rapid Blonde lub Blonde Expert
 • Sprawdź czy pożądany poziom rozjaśnienia został osiągnięty, dokładnie spłucz, umyj włosy szamponem i użyj Odżywki do Włosów Farbowanych
 • Wysusz włosy i zaplanuj kolejne kroki koloryzacji
 • Użyj CreaBold aby osiągnąć intensywny kolor lub zmieszaj z Odżywką, by uzyskać delikatniejsze pastele lub naturalnie podkreślić kolor włosów.
 • Po zakończeniu koloryzacji dokładnie spłucz i jak zwykle ułóż włosy.
 • Aby utrzymać efekt koloryzacji, pamiętaj o zaleceniach dotyczących pielęgnacji domowej.
Delikatne pastele i odcienie podkreślające kolor:

Niezależnie od tego czy są zimowo lodowato chłodne czy jak na lato przystało delikatne i słodkie – lekkie pastelowe odcienie raz za razem wytrzymują próbę czasu.

Nie tylko są również wiecznie modne, ale stanowią także doskonały sposób na to, aby poprawić nastrój przebojowym klientom, którzy chcą regularnie zmieniać kolor włosów. Pozwolają im także wybierać spośród najradośniejszych odcieni z oferty INDOLA .

Jednocześnie stanowią  doskonałe wzmocnienie koloru naturalnych odcieni.

Jak dbać o tęczowe włosy?

Doprowadziłeś do perfekcji trwałą tęczową koloryzację włosów klientek. Teraz upewnij się, że dbają o swój nowy wygląd. 

Krok 1: stworzenie systemu pielęgnacji włosów, korzystając z naszego portfolio Indola OTC.
Krok 2: umawianie regularnych wizyty w salonie i kolejnych spotkań.
Krok 3: rzadkie mycie włosów.

Jasne, tęczowe włosy:

Do wyboru jest całe spektrum odcieni! Aby uzyskać najlepszy możliwy kolor, partie włosów, na które nakładasz farbę, muszą przed przystąpieniem do koloryzacji być w kolorze jasnego blondu, co pozwoli na uzyskanie idealnego efektu. Kondycja jest kluczem do osiągnięcia pięknego, odważnego i trwałego koloru.

Drugim krokiem do osiągnięcia ostatecznego rezultatu jest użycie portfolio CREA-BOLD. Eksperymentuj z efektami i bądź kreatywny, aby uzyskać niepowtarzalny tęczowy look. Kluczem jest przemyślenie sposobu wydzielenia sekcji włosów i położenia odcieni oraz uzgodnienie z klientką, jak powinno wyglądać rozmieszczenie kolorów po stylizacji.

USŁUGA MELT & REFINE

Idealna grupa docelowa:
Simply Sophisticated
Grupa wiekowa 25-34

Elastyczne opcje, obsługa dostosowana do potrzeb klienta i inspiracja najnowszymi trendami, sparowana z poradami Fryzjera to jest to, czego szukają klienci w średnim wieku.

Wyrafinowane blondy i brązy są po to, aby nadać włosom dodatkową głębię, wymiar i połysk. Albo po prostu podkreślić w najbardziej naturalny sposób dotychczasowy kolor. Nasza usługa Melt & Refine oferująca subtelne pasma, które błyszczą, mienią się i przywodzą na myśl pełen swobody luksus, jest niskokontrastowa, niewymagająca w utrzymaniu, ale za to pełna niepohamowanego blasku.

ETAPY USŁUGI:
 • Konsultacja
 • Aby uzyskać subtelne pasemka wtapiające się w naturalne włosy użyj rozjaśniacza BLONDE EXPERT.
 • Aby udoskonalić odcień użyj PCC z lub bez COLOR TRANSFORMERA w zależności od pożądanego efektu.
 • Po zakończeniu zabiegu spłucz dokładnie włosy, umyj je szamponem i użyj Odżywki Do Włosów Farbowanych.
 • Wysusz włosy i – jeśli to konieczne – zaplanuj kolejne etapy koloryzacji.
 • Użyj CREA-BOLD połączonej z odżywką, aby wzmocnić kolor i nadać mu połysk.
 • Po zakończeniu koloryzacji dokładnie spłucz i ułóż włosy jak zwykle.
 • Pamiętaj o zaleceniach dotyczących pielęgnacji domowej, aby utrzymać efekt koloryzacji.
Różne odcienie brązu i czerwieni

Każda kreacja powinna być stonowana, a jednocześnie przyciągać wzrok. KLuczowa dla stylizacji jest również kondycja włosów, które powinny być błyszczące, nie powinny się puszyć, a jednocześnie dać się bez trudu układać, dlatego podczas tworzenia tej usługi skup się zarówno na nawilżeniu, jak i na kolorze.

Delikatne, prawie niewidoczne pasemka

Po zastosowaniu tonera, kolor osiągnie kolejny poziom, ale pamiętaj, aby nie przesadzić z rozjaśnieniem włosów i uniknąć zbyt jasnego efektu. Pasma powinny wtopić się we włosy i nadać im idealnie gładki połysk, dlatego BLONDE EXPERT jest idealnym rozjaśniaczem, który pozwala zachować integralność każdego pasma. Sztuka polega na tym, by nakładać odcienie o tym samym kierunku tonalnym, więc unikaj zwiększania kontrastu za pomocą wyróżniających się pasemek.

Colour refinement

Jeśli Twoja klientka jest obdarzona naturalnym kolorem włosów, który już teraz charakteryzuje się pełną głębi wielowymiarowością, może wystarczyć udoskonalenie koloru, aby podkreślić jego bogactwo, przy zastosowaniu PCC i COLOR TRANSFORMER oraz CREA-BOLD połączonego z Odżywką. 

USŁUGA BESPOKE SUBLIMITY

Idealna grupa docelowa:
Precision Seeker
Grupa wiekowa 35-44

Nie ma to jak uczucie świeżo zafarbowanych włosów. Zarówno dla kolorystów, jak i dla klientek, jest coś niezwykle satysfakcjonującego w procesie koloryzacji włosów, niezależnie od tego, czy odświeżasz odrośnięte pasemka, tworzysz błyszczący jednolity efekt kolorystyczn czy też ukrywasz pierwsze oznaki siwizny. 

ETAPY USŁUGI:
 • Konsultacja
 • Aby uszlachetnić odcień włosów zastosuj PCC z lub bez Color Transformera w zależności od pożądanego rezultatu.– Po zakończeniu koloryzacji spłucz dokładnie włosy, umyj je szamponem i zastosuj odżywkę do Włosów Farbowanych.
 • Wysusz włosy i – jeśli będzie to konieczne – zaplanuj kolejne etapy koloryzacji.
 • Upewnij się, że zalecamy domową pielęgnację dla utrzymania rezultatu koloryzacji.

 

DODATKOWE USŁUGI PIELĘGNACYJNE:
 • Konsultacja
 • Zastosuj maskę i masaż
 • Dokładne spłucz włosy
 • Stylizacja jak zwykle.
Ukrycie kilku pierwszych szarości

W celu usunięcia pierwszych siwizn, proponujemy wybrać farbę demi-permantntną, która delikatnie przykryje odrosty, nie tworząc mocnej linii demarkacyjnej, gdy odrost zacznie się pojawiać. Możesz śmiało sięgnąć po najdoskonalszy efekt końcowy, tworząc piękny rezultat koloryzacji szytej na miarę, dzięki zastosowaniu do wtopienia z pierwszą siwizną PCC i COLOR TRANSFORMERA lub oferując opcje odświeżenia odcienia pomiędzy wizytami.

Twoje klientki zrozumieją, że piękne włosy i zdrowa skóra głowy idą w parze. Aby zapewnić holistyczne podejście wprowadź usługę pielęgnacyjną w salonie.
Kolejnym punktem działania jest, poprzez doradzenie najlepszego szamponu dla włosów farbowanych lub sposobu ochrony przed słońcem, jak najdłuższe utrzymanie doskonałego koloru, przy jednoczesnym zapewnieniu włosom zdrowego wyglądu i połysku. Dlatego nie wahaj się dawać swoim klientom lekcji, jak profesjonalnie dbać w domu o farbowane włosy farbowane.

USŁUGA COLOR REBOOT

Idealna grupa docelowa:
Simply Loyal
Grupa wiekowa 45-55 lat

Kiedy klienci zaczynają dostrzegać pojawiające się siwe włosy, zazwyczaj decydują się na zakrycie siwych odrostów. Ta grupa klientów szczególnie pragnie naturalnego wyglądu, co daje Ci wiele możliwości. 

Dzięki naszej usłudze Colour Reboot możesz użyć pasemek, aby wtopić się w siwiznę lub u nasady włosów stworzyć odcień, który stuszuje każdą siwiznę, zapewniając jednolite wykończenie. Pasemka mogą nawet sprawić, że włosy będą wydawały się grubsze.

Rezultat? Płynne wykończenie i ultra-naturalne rezultaty – wielotonowy efekt, który pasuje do każdego koloru włosów, od blondów, przez rude, po brązy.

ETAPY USŁUGI:
 • Konsultacja
 • Aby uzyskać wielotonowe pasemka, babylights lub balejaż użyj rozjaśniacza Blonde Expert
 • Do połączenia z siwymi włosami użyj PCC lub BLONDE EXPERT Ultra Blend+.
 • Po zakończeniu koloryzacji dokładnie spłucz  włosy, umyj je szamponem i użyj Odżywki do Włosów Farbowanych.
 • Wysusz włosy i jeśli to konieczne zaplanuj kolejne etapy koloryzacji, np. aby uwydatnić wielotonowe pasemka.
 • Po zakończeniu koloryzacji spłucz dokładnie włosy i ułóż je jak zwykle.
 • Upewnij się, że zalecasz domową pielęgnację, aby podtrzymać rezultat koloryzacji.
FARBUJ SIWE WŁOSY, JEŚLI:

Twoja klientka chce odcień u nasady włosów, który stuszuje każdą siwiznę lub po prostu woli mieć ten sam nasycony, głęboki, pełen blasku odcień na całych włosach. Nie każdy chce mieć pasemka, dlatego trwała formuła wykorystująca PCC lub BLONDE EXPERT Ultra Blend pozwoli Ci zakamuflować siwe włosy, tworząc jednocześnie jednolite wykończenie.

PODKREŚLAJ SIWE WŁOSY, JEŚLI:

Twoja klientka ma rozjaśnione włosy, które ma nadzieję utrzymać lub chętnie po raz pierwszy wypróbuje pasemka, aby jej siwe włosy były mniej widoczne. Dla osób, które chcą uzyskać pełne pokrycie i pasemka, najlepszy będzie podwójny proces. Oznacza to, że najpierw należy zastosować nałożenie odcienia u nasady włosów, a następnie stworzyć rozproszone, wielotonowe pasemka.

W dzisiejszych czasach istnieje nieskończenie wiele sposobów nakładania pasemek. Od balejażu po babylights, mamy do dyspozycji wiele technik.

Jak wszystkie włosy farbowane, siwe włosy również wymagają odżywczej pielęgnacji po koloryzacji. Upewnij się, że stosujesz produkty pielęgnacyjne jako etap końcowy usługi i dokładnie poinformuj swoje klientki, jak mogą utrzymać uzyskany w salonie efekt po wyjściu do domu...

USŁUGA COLOUR REVERSAL

Idealna grupa docelowa:
Happy Transitioner 
Grupa wiekowa 55+

Czy Twoja klientka właśnie dokonuje przejścia na siwe włosy lub ma srebrne pasma, które wymagają dopracowania?

Jeśli tak, to z pewnością pokocha usługę Colour Reversal. Łącząc szarości i blondy z ciemniejszymi tonami, usługa ta tworzy światło i cień, dzięki czemu włosy przesuwają się i mienią przy każdym ruchu. 

Usługa Colour Reversal tworzy wymiarowy efekt, bez względu na to, czy jest Twoja klientka ma już siwe włosy czy chce przejść na siwiznę.

KROKI USŁUGI:
 • Konsultacja.
 • Przy przejściu do siwizny użyj PCC i Color Transformera. W zależności od historii koloryzacyjnej włosów niektóre pasemka typu babylights, rozmieszczone wokół twarzy mogą być wykonane z użyciem rozjaśniacza BLONDE EXPERT.
 • Po zakończeniu koloryzacji dokładnie spłucz i jak zwykle ułóż włosy.
 • Aby utrzymać efekt koloryzacji, pamiętaj o zaleceniach dotyczących pielęgnacji domowej.
 • Do utrwalenia koloru użyj Szamponu i Maski BLONDE EXPERT InstaCool.
USZLACHETNIANIE SREBRNYCH PASM:

Niech Twoje klientki o siwych włosach wiedzą, że mogą pielęgnować swoje siwe włosy za pomocą fioletowego szamponu i maski. 

Nie jest to produkt tylko dla blondynek; fioletowe pigmenty pomogą zneutralizować żółte odcienie w szarościach i srebrach. 

Wystarczy umyć włosy szamponem BLOND EXPERT InstaCool, pozostawić go na 2-5 minut, a następnie spłukać i zastosować maskę BLONDE EXPERT InstaCool.

PRZEJŚCIE NA SIWE WŁOSY:

Jeśli Twoja klientka chce przejść do siwizny, możesz dodać ciemniejsze elementy poprzez precyzyjne rozmieszczenie kilku ciemniejszych i jaśniejszych pasm wokół linii włosów, aby nadać włosom wielowymiarowości. 

Stwórz te ciemniejsze partie z PCC i COLOR TRANSFORMEREM i uzyskaj delikatnie lśniący rezultat. Aby uzyskać mocniejszą intensywność koloru, zastosuj chłodne, ciemniejsze odcienie PCC o 100% pokryciu i głębszym wykończeniu. 

Idealnym produktem do tworzenia babyblights jest nasz rozjaśniacz BLONDE EXPERT.

Jak wszystkie włosy farbowane, siwe włosy również wymagają odżywczej pielęgnacji po koloryzacji. Upewnij się, że stosujesz produkty pielęgnacyjne jako etap końcowy usługi i dokładnie poinformuj swoje klientki, jak mogą utrzymać uzyskany w salonie efekt po wyjściu do domu...