Skip to Content

Ed(you)cation dla ciebie!

Edukacja poprzez rozrywkę w najlepszym wydaniu dzięki naszemu NewFlash.

 • TWORZENIE BLODNÓW: Nowoczesne Rozmieszczenie

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Czy kiedykolwiek chciałeś przyspieszyć swoje usługi koloryzacji? Nasza nowa technika wolnej ręki przeznaczona jest dla pokolenia kolorystów INDOLI, którzy chcą stworzyć odmienioną stylizację i zaoszczędzić czas!Trend odręcznego balayage'u na foliach będzie obecny w całym 2020 roku. Dowiedz się, jak udoskonalenie sposobu rozmieszczenia farby skróci czas wizyt o połowę, a klienci prosto z salonu będą publikować selfie w social mediach…Piękno aplikacji dualnej…Teraz możesz osiągnąć oszałamiający efekt przeciągnięcia na odrosty w dwóch prostych etapach:Po pierwsze bądź kreatywny, farbując sekcje z wykorzystaniem naszego Blonde Expert. Możesz zmieniać grubość, odstępy i rozmieszczenie sekcji, aby uzyskać różne efekty, zgodnie z wymarzoną fryzurą klienta!Jeśli Twój klient chce uzyskać rozjaśniony efekt, po prostu pracuj wyżej w poziomie lub – aby uzyskać rozproszony rezultat, podtapiruj te partie! Ten etap nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu, ale przywraca wiarę. Po wyschnięciu, Twoi klienci będą zdziwieni, widząc, jak odważne pasma pięknie łączą się po rozmyciu z wykorzystaniem usługą tonującej.Następnie rozmycie. Czas użyć wyobraźni i dostosować wynik do swojego klienta.Przeciągnij odrosty w dół, aby uzyskać bardziej żywy wygląd balayage’u lub całkowicie to pomiń i pracuj w sekcjach poziomych.Specjalista od włosów blond i członek zespołu kreatywnego #indolaselected: Denis Shefel (@shefeldenis) wybiera odcienie PPC plus Deweloper 4%, a następnie dodaje Color Transformer w proporcji mieszania 1: 1: 0,5, aby opanować technikę rozmywania. Color Transformer przekształca odcienie PCC w półtrwały kolor, aby płynnie łączyć linie. Jest to prosty sposób na rozwiązanie kwestii aplikacji dualnej. Kluczowe jest wizualne sprawdzenie tonera, ale zawsze możesz liczyć na idealne dopasowanie kolorów i piękny połysk.Obejrzyj tutorail i zapoznaj się z poniższym przewodnikiem krok po kroku, aby uzyskać wizualne referencje. Dzięki tym prostym, oszczędzającym czas technikom przyszła chwila, aby je włączyć i wzmocnić swój biznes koloryzacji. 

  test
  „Używanie demi-permanentnej farby do tonowania włosów po aplikacji balayage wolną ręką to moja technika. Zapewnia, że włosy będą miały żywy kolor i blask, aż do następnej wizyty.”
 • PIĘKNO BLONDU : Konturowanie Światłem

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Zabawa! Wyrazistość! Odwaga! Niech przemówi świetlisty kontur…Wiemy, że lubisz pomagać swoim klientom w stosowaniu najnowszych trendów. Tej wiosny przedstawiamy klasyczne retro, efektowne blond kontury, ale ze świeżym i wyrazistym akcentem!Nowa dekada wymaga nowego wyglądu i nie ma lepszego sposobu na początek niż ponowne opracowanie najważniejszych elementów z lat 90., które obejmują twarz rozświetloną ramą włosów. Powracają z przytupem, a Twoi klienci pokochają ich wszechstronność i rozmach!Od Ginger Spice do Beyoncé – sekret pasemek!Od momentu, gdy Ginger Spice wkroczyła na scenę, dziewczęta kojarzyły smukłe blond pasma z przychodzącą bez wysiłku pewnością siebie i determinacją, by żyć pełnią życia. Obecnie kontury oferują nowej generalni sposób na odzyskanie „dziewczyńskiej mocy”. Przejście odważnych smug kolorów stanowi silny przekaz o wewnętrznej sile, wytrwałości i odporności. Balayage był znakiem subtelnej niezgodności, efektowne pasemka otwarcie mówią „2020 jest mój, w zasięgu ręki”. Nic dziwnego, że ten styl szybko zyskuje na popularności wśród amerykańskich celebrytów, którzy rutynowo ustalają własne zasady, w tym Beyoncé.Nagradzana fryzjerka i członek kreatywnego zespołu #indolaselected, Lynndy Rolfe (@hairbylynndy) zaobserwowała trend, który rozprzestrzenił się z Londynu do najlepszych salonów na całym świecie. Aby uzyskać 8 poziomów rozjaśnienia i oszałamiającą wyrazistość koloryzacji, przy jednoczesnym wzmocnieniu wiązań włosów i zminimalizowaniu ich łamliwości, poleca puder rozjaśniający Blonde Expert. Stylizacja nie ogranicza się do blond pasemek – możesz wykazać się kreatywnością, personalizując konturowanie kolorem, aby ująć w taką ramę twarze klientów, szukających idealnego na Insta-lato stylu.Odkryj potencjał konturowania rozświetleniem poprzez Ed(you)cation: 

  test
  „Uwielbiam wzbogacać moje blondy różanymi niuansami. Spraw by Twoja technika była na czasie dzięki modnym odcieniom i zyskaj całkowicie nowe podejście do atrakcyjnych usług z pasemkami ”
 • STRZYŻENIE 101: Akcentowane Warstwy & Nowoczesne Tekstury

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Ilu Twoich klientów chciałoby większej wszechstronności, objętości i tekstury? Dodaj złożoność cienkich włosów lub dłuższych i osiągnięcie tego oczekiwania może być zniechęcającym zadaniem. Ale na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc pokoleniom stylistów INDOLA nabyć pewność siebie w opanowaniu nowoczesnych technik cięcia.Cienkie a fantastyczneCienkie włosy stanowią wiele wyzwań, ale nie trać nadziei! Z przyjemnością dzielimy się techniką cięcia, która maksymalizuje ich gęstość na obwodzie i zmniejsza ryzyko wątło wyglądających boków. Teraz możesz zaskoczyć swoich klientów o delikatnych i cienkich włosach, oferując im warstwy i teksturę, do których tęsknili.Kluczem do sukcesu jest zastosowanie dwóch różnych rodzajów uniesienia…Zejdź nisko z tyłuZacznij od skupienia się na gęstszych włosach z tyłu głowy. Przed pierwszym ustawieniem palców na lekkiej przekątnej przeczesz swoją pierwszą 2,5-centymetrową (jednocalową) sekcję od wysokości korony do karku i zastosuj niskie uniesienie (kąt projekcji 90 stopni w poziomie) włosów. Dzięki temu włosy na czubku będą stosunkowo krótkie, jednocześnie zmniejszając swój ciężar na obwodzie. Wybieraj sekcje o szerokości 2,5 cm, każde kolejne pasmo przekierowuj do poprzedniego stosując się do pasma pamięci. Pamiętaj, aby zatrzymać się w miejscu, gdzie włosy zmieniają kierunek nad uchem!Idź wysoko po bokachWłosy są mniej gęste tam, gdzie otaczają twarz. Zachowaj pełnię w tej sekcji, w której linia włosów zmienia kierunek, przestawiając się na kąt projekcji 90 stopni w pionie. Za pierwszym razem możesz czuć się nieswojo, ale wyniki są tego warte! Rozczesuj, włączając guide/ przewodnik z poprzedniej części. Użyj silniejszego kąta, stosując pasmo pamięci poprzedniej sekcji, jednocześnie pozwól włosom pasma pamięci spadać. Kontynuuj w sekcjach przekierowując je do tyłu.Luksusowe długie warstwyDługie włosy to zdecydowanie fryzury dla wszystkich grup wiekowych. W przerwie tegorocznego pokazu Superbowl dominowały dwie, światowe ikony, o długich, cieniowanych warstwowo włosach, które podkręciły wrzawę i ruch na scenie. Jaki jest sekret wyglądu J.Lo i Shakiry?Warstwowe cieniowanie włosów oferuje klientom możliwość zachowania długości i wszechstronności przy jednoczesnym usunięciu ciężaru i wagi. Specjalista od blondów i członek zespołu kreatywnego #indolaselected, Denis Shefel (@shefeldenis), uwielbia łączyć jednolite, długie grzywki z długimi warstwami, zaczynając od linii podbródka. Modeluje włosy za pomocą okrągłej szczotki i wykańcza dwucalową lokówką, aby stworzyć loki upięte spinkami, które następnie delikatnie rozczesuje palcami. Klienci uwielbiają ruch, który przynosi ten wyrafinowany kształt. Nawet ci, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić włosom dużo czasu, są w stanie odtworzyć tę stylizację w domu i cieszyć się pomiędzy wizytami w salonie ich gęstością, objętością i teksturą! 

  test
  „Zawsze wysusz włosy i jeszcze raz popraw cięcie. Pozwoli Ci to dokładnie zobaczyć, gdzie potrzebne są ostatnie poprawki i uzyskać doskonały obraz rezultatu.”
 • TEC TONOWANIA: Kreatywne Łączenie i Aplikacja

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Chociaż Twój klient może nie rozumieć magii, która dzieje się na fotelu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Tobie – ekspertowi generacji INDOLA – spełnić jej marzenia.Wielu klientów uważa, że rozjaśniacz wykonuje całą ciężką pracę, ale to toner jest Twoją prawdziwą tajną bronią podczas walki z nierównym kolorem i miedzianymi tonami! Jeśli chodzi o tonowanie, istnieją trzy złote zasady. Baw się nimi, a każdy klient pokocha rezultaty…Wygrywa aplikacja dualna!Używanie tonera na włosach pomaga usunąć wszelkie linie rozgraniczające i wyrównuje kontrast między włosami, na których użyto folii i na takich, gdzie z niej zrezygnowano, dzięki czemu uzyskuje się idealnie równomierny efekt. Aby nadać dodatkowy wymiar, wybierz kombinację różnych tonów w aplikacji dualnej.Zobacz jasność ze wstępnym tonerem!Sztuką jest stworzenie czystej, równej bazy, która będzie idealnym przygotowaniem do miksów pastelowych. Zajmuje to tylko kilka minut (w zależności od porowatości włosów), ale efekt maksymalizuje rozjaśnianie i zapewnia odcieniom dłuższą trwałość.Zrozum swoje kolory!Gama blondów INDOLA oferuje wybór, któremu trudno się oprzeć, więc poznaj na wylot nasz wzornik kolorów! Dowiedz się, w jaki sposób odcienie oddziałują ze sobą i ćwicz swoje formuły, aby podarować każdej klientce blond, za którym tęskni. Nie zapominaj, że nasza zintegrowana technologia Hair-Bond minimalizuje uszkodzenia, dzięki czemu Twoi klienci pokochają dodatkowy zastrzyk kondycji i blasku.Wypróbuj piękną gamę Pasteli Blond Expert, aby uzyskać spersonalizowaną wersję klasycznych pasemek. Nasze kreatywne blondy z subtelnymi niuansami różanymi poniżej jest oszałamiającym przykładem nagradzanej fryzjerki i członkini kreatywnego oddziału #indolaselectyn, Lynndy Rolfe (@hairbylynndy). Aby uzyskać wskazówki dotyczące tej techniki, zapoznaj się z instrukcją krok po kroku zamieszczoną poniżej. 

  test
  „Jest jedna złota zasada, jeśli chodzi o tonowanie. Zawsze tonuj dla poziomu podstawowego, który widzisz, a nie dla poziomu podstawowego, który chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że tonery nie rozjaśniają włosów!”
 • STRZYŻENIE 101: Casual Smooth

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Minęło ponad 100 lat, odkąd ostre, gładkie strzyżenie boba zbulwersowało świat, ale ten styl wkrótce przekonał kobiety swoją prostotą, wszechstronnością i uzyskał status klasyki.Tak samo uderzające, jak ich poprzednicy z lat 60., cięcia bobów Generacji Z oferują wszechstronność, pełnię i ruch. Angielska piosenkarka i twarz YSL Beauty – Dua Lipa nosi boba od momentu, gdy stała się sławna, zmieniając jego długość, umiejscowienie przedziałka i kolor oraz dbając o to, by fryzura zawsze był aktualna. Jej ostatnie połączenie eleganckiego boba i jednolitej, ciężkiej grzywki wywołało sensację podczas Paris Fashion Week, udowadniając, że to wymagające strzyżenie wciąż ma moc przyciągania uwagi mediów i kopiowania przez naśladowców!Oczywistym jest, że „stary, dobry” faworyt zostanie z nami, więc chociaż Twoi klienci nie będą codziennie podcinać bobów (jak głosi plotka, że miała w zwyczaju była redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a, Anna Wintour), warto szlifować swoją technikę strzyżenia!Umiejętności precyzyjnego cięcia są kluczowe, gdy chcesz, aby klienci wracali po więcej! Połączyliśmy siły z członkinią kreatywnej drużyny #indolaselected Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), aby pomóc Ci osiągać fryzury o jednej długości i boby, które po prostu przykuwają wzrok, bez potrzeby modyfikacji na sucho.Mówiąc wprost Czasami utrzymanie prostej jak wyciętej laserem linii fryzury na jednej długości może być trudne, jednocześnie prowadząc z klientem rozmowę. Oto nasze najważniejsze wskazówki dotyczące opanowania tej sztuki i osiągnięcia idealnego boba za pierwszym razem, za każdym razem.Z grzebieniem ostrożnie!Rozczesuj włosy, jeśli to możliwe, jak najbliżej zgodnie z ich naturalnym kierunkiem opadania. Chcesz uniknąć ryzyka stopniowania związanego z uniesieniem, więc podczas strzyżenia trzymaj palce prosto lub, jeśli możesz, użyj grzebienia jako wytycznej, ponieważ zmniejsza napięcie, a włosy nie wyschną krótsze niż z sekcji poniżej.Spójrz niżej!Jeśli nie masz bardzo wysokiego klienta lub takiego, który jest gotów stanąć na wysokości cięcia, będziesz ciąć poniżej linii wzroku. Lynndy przestrzega: „Zachowaj ostrożność, tnąc poniżej linii wzroku. Roztrzepywanie włosów powoduje stopniowanie, więc unikaj, unikaj, unikaj tego!”Nie kieruj się linią prowadzącą!Łatwym do popełnienia błędem jest próba strzyżenia następnej sekcji bezpośrednio w linii prowadzącej. Zamiast tego zawsze strzyż następną sekcję na dolnej krawędzi. Pozwoli to uniknąć stopniowania, więc po wysuszeniu włosów zobaczysz lepszy efekt. Nie zapomnij skierować wszystkich włosów do tyłu, aby zwiększyć ciężar przodu.Techniki te brzmią prosto, ale dają fantastyczne rezultaty po suszeniu i prostowaniu. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany. 

  test
  „Ustawienie ciała może pomóc lub przeszkodzić w precyzyjnymstrzyżeniu. Dlatego upewnij się, że bierzesz pod uwagę, gdzie w stosunku do swojego klienta się znajdujesz.”
 • Education Newsflash Październik

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Wypróbuj tę super prostą i szybką usługę, aby wzmocnić kolor i pewność siebie swojego klienta. Po koloryzacji, uzupełnij stylizację krok po kroku produktami z niesamowitej, zrównoważonej gamy produktów do pielęgnacji i stylizacji ACT NOW! oraz naszymi pozostałymi NOWOŚCIAMI INDOLA ACT NOW! we współpracy z Yuki Bertschmannem! Szybka i skuteczna, podwójna aplikacja to krok naprzód, jeśli chodzi o oszczędność czasu w salonie… Usługi, dzięki którym zaoszczędzisz czas są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Świetnym sposobem na przywrócenie kondycji włosów klientki, po kilku miesiącach nieobecności w salonie, jest podwójna aplikacja. Najpierw zajmij się odrostami za pomocą wybranej trwałej, pielęgnującej koloryzacji. Następnie odśwież długość i końce za pomocą Color Transformera, zamieniając formę permanentnej koloryzacji w demipermanentną! Zastosuj ACT NOW! i utwal niepowtarzalną fryzurę stylizacją niewymagającą wysiłku. Dzięki ACT NOW! dopełnisz usługę koloryzacji we właściwy sposób. Poprosiliśmy współpracującego z nami Yukiego Bertschmanna, aby stworzył bezproblemową fryzurę przy użyciu naszej nowej, całkowicie wolej od szkodliwych substancji, wegańskiej gamy do stylizacji ACT NOW! Stworzona przez niego stylizacja wręcz krzyczy casual glamem, a gama ACT NOW! jest idealna do tworzenia prostych stylizacji, gotowych do noszenia. Produkty ACT NOW! nie tylko zapewniają lekkie wykończenie, ale również mają piękny zapach. Jako fryzjer z prawie 8 letnim stażem, a od 2019 roku także niezależny stylista, Yuki jest bardzo podekscytowany nową gamą ACT NOW!: „Całkowicie identyfikuję się z ACT NOW! ¬– „obserwuję, jak konsumenci zaczynają o te produkty pytać. To przyszłość pięknych włosów. Mniej znaczy więcej." ACT NOW! i dołącz do naszego nurtu, aby uzyskać idealnie niedoskonałe włosy, jednocześnie pozytywnie wpływając na środowisko! Dowiedz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o ACT NOW! 

  test
  „Osobiście uwielbiam Szampon Nawilżający ACT NOW!, ponieważ bardzo dobrze się pieni i pozostawia na włosach piękny zapach" - Yuki- Hair Artist z Bazylei
 • Nov 20

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  W tym wydaniu comiesięcznego Newsflasha świętujemy rozpoczęcie współpracy z marką FRAMAR i naszą nową Pianką Colour Style! Poniżej znajduje się nasz pełny samouczek dotyczący #smartbalayage i stosowania Pianki Color Style, która ułatwia tonowanie i stylizację.Podejdz sprytnie do tematuW przypadku balayage’u, czasem mniej znaczy więcej! Kilka strategicznie rozmieszczonych pasm może mieć duży wpływ na rozjaśnienie włosów i nadanie im pięknego efektu #sunkissed. Praca z wolnej ręki zawsze wymaga wprawy, ale daje oszałamiające rezultaty, gdy wizualnie decydujesz, gdzie umieścić pasemka we włosach. Nigdy dotychczas nie było to łatwiejsze niż teraz z naszym Power Painterem! To nasz debiut współpracy z marką FRAMAR, w ramach której stworzyliśmy idealne narzędzie do tworzenia #smartbalayage w najmodniejszym kolorze!Tonowanie i stylizacja w jednym!Aby nadać #smartbalayage finalnego sznytu, użyliśmy naszej nowej Pianki Colour Style. Ten produkt można po prostu nakładać bezpośrednio na wilgotne włosy. Nie wymaga on żadnych dodatkowych czynności! Jedna aplikacja wystarczy i można od razu suszyć włosy z nałożonym produktem, dzięki czemu fryzura będzie utrwalona i plastyczna, co pozwala uzyskać piękną stylizację, a także nadać włosom pożdany odcień. Pianka Color Style wystarcza na cztery mycia, więc jest to świetny sposób bez kompromisu na wprowadzenie klientek do nowego odcienia lub po prostu na zabawę swoim wyglądem, alternatywnie ciemniejsze odcienie stanowią wspaniały sposób na pre-pigmentację.Aby wykonać tę technikę, wystarczy ręcznie fragmentami zastosować Blond Expert (formuła) i wycieniować Pianką Colour Style Mousse … i oczywiście wykorzystać do nakładania nasz pędzel Power Painter, pełen efekt możesz zobaczyć krok po kroku w naszym filmie na YouTube. 

  test
  „Nasza nowa Pianka Colour Style jest dostępna w 15 odcieniach! Jeśli szukasz tymczasowych pastelowych odcieni, mamy je! Po prostu upewnij się, że masz jasną blond bazę, aby uzyskany efekt był świetnie widoczny." Mili Rodriguez – Ekspert ds. Edukacji
 • NOWA ED(YOU)CATION NA 2021

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Aby uczcić koniec 2020 roku i świętować początek nowego roku, stworzyliśmy nowy program Ed(you)cation, aby powitać Cię w świecie INDOLA Ed(you)cation 2021! Chcemy Cię wspierać. Dać Ci narzędzia, dzięki którym będziesz w swoim rzemiośle nieustraszony. Wiedza to potęga, a Twoja moc tkwi w możliwości pomagania klientom w odkrywaniu ich prawdziwej tożsamości.Chcemy się dzielić z Tobą naszą twórczą siłą. Zapraszamy do przyłączenia się do INDOLA Generation i rozpoczęcia z nami swojej przygody z Ed(you)cation!Nasza nowa koncepcja na 2021 r. obejmuje nie tylko nowy zestaw dopasowanych szkoleń, ale także pełne doświadczenie edukacyjne w zakresie 360°, w tym naszą edukację online i comiesięczne dostarczanie zupełnie nowych samouczków, poprzez nasze wydania Newsflasha.Wszyscy jesteśmy indywidualistami i nie każdy ma takie same potrzeby edukacyjne. Z tego powodu stworzyliśmy nowy modułowy system Ed(you)cation. Wszystkie seminaria będą dostosowane do Twoich potrzeb, a nasi szkoleniowcy opracują dla Ciebie idealny pakiet edukacyjny obejmujący zarówno podstawową, jak i kreatywną wiedzę, jednocześnie plasując styl uliczny u podstaw wszystkiego, co robimy.To edukacja dla nowego pokolenia. Ed(you)cation będzie obejmować:• Ed(you)cation Podstawy – aby omówić fundamentalne tematy, takie jak wprowadzenie do Generacji INDOLA. Seminarium, na którym dowiesz się, kim jesteśmy i jakie produkty mamy do zaoferowania. Mamy również Seminarium Kolorystyczne, które wprowadzi Cię w koncepcję i przedstawie możliwości koloryzacji.• Edyou)cation Kreacja – doskonal swoje umiejętności i wyciśnij jak najwięcej z kreatywności. Nasze seminarium Get Street Wise będzie aktualizowane co kwartał o najnowsze stylizacje, usługi i techniki przebojowych propozycji z naszych kolekcji Street Style.• Ed(you)cation Cyfryzacja – digiworld jest doskonałym narzędziem uzupełniającym fizyczną edukację, umożliwiającym naukę w swoim tempie i czasie. W 2021 r. oferujemy cyfrowe treści, które będą na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko będziesz ich potrzebować. Co miesiąc będziemy dostarczać Ci nasze wydanie Newsflash, które przeprowadzi Cię przez technikę z salonu od początku do końca. Każdy numer będzie zawierał samouczek krok po kroku, a także zdjęcia i porady ekspertów od naszych współpracowników. Będziesz mógł również dowiedzieć się o naszych nowych kolekcjach Street Style, z pełnym zestawem instrukcji krok po kroku i tutoriali wideo.• Świat mediów społecznościowych – przez cały 2021 r. nasz kanał na Instagramie będzie nadal dostarczał fascynujących treści edukacyjnych, w tym #smarttips i pełne edycje sesji Ed(you)cation IGTV – #unitedweedyoucate.Nasze nowe propozycje na 2021 r. to:• The Blonding Handbook – blondy zawsze stanowią wyzwanie, ale są też sposobem na zaistnienie w branży. Dowiedz się, jak stworzyć fantastyczne doznania w salonie fryzjerskim. Od prostych technik refleksów po złożone korekty. To seminarium pozwoli Ci osiągnąć za każdym razem najznakomitsze blondy.• Update & Upskill – szansa na odkrycie najnowszych innowacji INDOLA. To jest szkolenie, na którym można zapoznać się z portfolio marki INDOLA i dowiedzieć się, jak od razu podnieść kwalifikacje swoich usług.Zapraszamy na naszą rewolucję Ed(you)cation na 2021 rok! Nie zwlekaj, Zapoznaj się z broszura internetowego seminarium 

 • W nowej kolekcji Street Style zachowujemy chłodną głowę!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Zobacz, jak ambasador INDOLA Paddy McDougall prowadzi nas przez proces tworzenia stylizacji #layering z naszej wiosennej kolekcji Street Style. W tym filmie zabieramy Cię za kulisy tej kolekcji, aby bliżej przyjrzeć się, jak Paddy tworzy chłodną stylizację Ash Brown. Inspiracja Paddy'ego pochodzi z kontrastujących palet odcieni fryzur z lat 90. – kiedy tworzy „mapę” tej stylizacji, zwraca szczególną uwagę na to, aby zachować synergię między fryzurą Andy'ego Smitha a jego koloryzacją. Przy tworzeniu fryzury klienta kluczowa jest konsultacja; cechy klienta, jak również styl życia, odgrywają w całym procesie ważną rolę. Uwzględnienie tych wszystkich elementów może naprawdę podnieść poziom obsługi w Twoim salonie i sprawić, że każdy klient wyjdzie z salonu z prawdziwie spersonalizowaną stylizacją. Dla naszej modelki Samiry, Paddy wybrał nowe produkty z serii Permanent Caring Color, w skład których wchodzą nowe, piękne popielate i popielatoczekoladowe odcienie. Te wyjątkowe tony świetnie współgrają z ciemnym kolorem włosów Samiry i tworzą wspaniały efekt tonalny, z ciemniejszą paletą kolorów zbliżającą się do twarzy w dolnej warstwie i najjaśniejszym odcieniem spływającym kaskadowo z górnej część jej włosów. Odtwórz fryzurę stworzoną przez Paddy'ego za pomocą poniższej formuły: Dolna Sekcja: Permanent Caring Color 5.11 + INDOLA Kremowy Deweloper 6% -20 Vol. (1:1) Górna Sekcja Odrosty: Permanent Caring Color 6.18 + INDOLA Kremowy Deweloper 6% -20 Vol. (1:1)Długość: Permanent Caring Color 8.18 + 6.18 + INDOLA Kremowy Deweloper 9% -30 Vol. (1:1:2) 

  test
  Paddy McDougall Globalny Ambasador INDOLA
 • Newsflash Marzec

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  "W tym wydaniu Newsflash, globalny ambasador INDOLA Andy Smith przedstawia nam stylizacje, które stworzył dla naszej nowej kolekcji Street Style. Na stronie IGTV w ramach serii Ed(you)cation można znaleźć wszystkie pełnometrażowe filmy, w których nasi Ambasadorzy prezentują każdą z wiosennych stylizacji Street Style. W przypadku stylizacji High Contrast Bob możesz nauczyć się wszystkiego, aby stworzyć idealny kształt boba z idealną linią karku. Aby uzyskać efekt Effortless Blonde, nacisk kładziony jest na uzyskanie przewiewnej tekstury, tutaj dowiesz się, co jest potrzebne, aby długie włosy wyglądały lekko, a jednocześnie pełnie. Ash Brown look jest kwintesencją czerpaną z fryzury w stylu Mullet ujętą w 2021 roku w kierunku dłuższej i mocniejszej formy. Poznaj wszystkie kursy mistrzowskie prowadzone przez naszych Ambasadorów na IGTV – możesz je znaleźć w sekcji Ed(you)cation lub po prostu kliknij tutaj." 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Poznaj nasze nowe wiosenne stylizacje dzięki mini masterclassie Ed(you)cation na IGTV!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  "W tym miesiącu zagłębiamy się w technikę #layering z naszym Globalnym Ambasadorem, Paddym McDougall!Jak przedstawiono w kolekcji Street Style, technika #layering to wszechstronny sposób na stworzenie dla każdego klienta unikalnej, barwnej historii, a Paddy z pewnością dokonał tego w trzech stworzonych stylizacjach swojego autorstwa. Każdy film szczegółowo omawia look, pokazując różne sposoby dostosowania techniki i / lub palety kolorów do indywidualnych cech klienta. W przypadku High Contrast Bob look technika ta wykorzystuje niezwykle kontrastujące odcienie i układa je razem, aby uzyskać pełną, wyrazistą grzywkę. Jeśli chodzi o Effortless Blonde look technika jest znacznie bardziej miękka, tworzy piękną kombinację, która łączy piaskowe i neutralne odcienie na jaśniejszej bazie, dając odrobinę muśniętego słońca rozświetlenia. Wreszcie, w przypadku Ash Brown look, Paddy wykorzystuje mocniejsze sekcje i odcienie różniące się głębokością, aby stworzyć bardziej wyrazisty kontrast. Poznaj wszystkie mistrzowskie przewodniki naszych Ambasadorów na IGTV – możesz je znaleźć w sekcji Ed(you)cation lub po prostu kliknij tutaj." 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • How-To: Money Piece – Precision Lightening and Perfect Toning

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  The Money Piece is here to stay, and it’s no surprise after its huge popularity across social media last year!In this edition of Newsflash, Global Ambassador Paddy McDougall shows us his take on this trendy colour placement, using our new Blonde Expert Lightener and Pastel range to achieve that super-light high contrast money piece.As featured in the step-by-step, precision in the application of lightener is key. Good product saturation, as well as thin sectioning, will guarantee a very clean lift on the hair. And of course, isolation with foils is important to ensure the developer achieves the desired lightness – and to avoid bleeding of the lightener onto the rest of the hair! The active components within Blonde Expert Hair-Bond Technology deeply penetrate the hair fiber, creating a protective layer around the natural bonds to protect them from breakage, for a great quality hair result. Finally, a toning service with Blonde Expert Pastels is a must to complete the look! Paddy toned the hair with his desired Pastel shade to create this beautiful colour result. The product can be applied on damp or dry hair and should be checked by the eye for the best results.This service is an excellent way to introduce a striking change to your client’s look without the commitment of changing their full head of hair – you can find the full step-by-step 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador